Отзывы о работе адвоката Студенцов Александр Александрович

4.1
126 отзыва
Наиалія
Гроші взяли,нічим не допомогли.Одні відписки
Олена
Я мала досвід співпраці з адвокатом Студенцовим та його юристкою Владиславою .Окремо хочу відзначити юристку Владиславу за швидкість та професіоналізм у вирішенні питання щодо звільнення мого чоловіка зі стін Хмельницького обласного ТЦК, де його незаконно утримували. Допомога надавалась виключно в межах українсього законодавства. Щиро дякую!
Степан
Дякувати богу потрапив на Олександра!! Помічнику велике дякую за те, що розжував мені по моєму питанні! Результатом задоволений! Буду радити знайомим!
Леся
Всім рекомендую. При першій розмові з помічником адвоката заспокоїлась, зрозуміла що страх ні до чого. Відчувається високий професіоналізм, розуміння справи. Дякую адвокату та його команді за хороше ставлення.
Надія
Що там по моєму питані.
Петро
Дякую за роботу, на МСЕК відправили, хоча дуже впирались
Тимофей
Cпасибо Александру и помощникам за проделанную работу в сопровождении меня на всех этапах ВЛК, когда ты 2 года уже не был в больнице, тяжело было сдерживать эмоции, но результат получил, спасибо.
Дарина
Хороший досвід: нормальна комунікація, зрозумілі пояснення, адекватні строки. Не ідеально, але чесно й корисно.
Олена
Дуже не задоволена роботою з лютого місяця по кінец серпня ,так і немає направлення на ВЛК,все кажуть ще подають скарги на частину а відповіді так досі і несає ,кошти взяли а роботи 0.
Михаил
Сподобалося, що говорив по суті і без пафосу. Документи зробив акуратно, усе пояснив. Якщо буде потреба — звернуся ще.

Добавить свой отзыв