Отзывы о работе адвоката Студенцов Александр Александрович

4.1
126 отзыва
Ольга
Олександр дуже приємна та професійна людина. Шукала адвоката, що б взяв мою справу "під ключ", отримала лише позитивні емоції від нашої співпраці. Всім рекомендую
Наталія
Я і батьки безмежно вдячні вам і вашій команді за титанічну роботу пророблену для брата. Тільки ваш супровід і допомога дали йому можливість не опускати руки і вийти з частини живим.
Віталій
Хочу поділитись своєю історією. Я військовий який під час захисту батьківщини під час несення служби отримав важкі поранення, звернувся до Олександра за допомогою по отриманню компенсації від держави за поранення. Олександр професійно підійшов до справи, допоміг оскаржити рішення ВЛК "відверто кажучи думав що оскаржити ВЛК не можливо, але він оскаржив рішення і завдячуючи йому отримав 2 групу яку мали видати ще при першому проходжені ВЛК" Олександр чоткий Військовий Адвокат, виграв для мене максимальну компенсацію за поранення, тепер вистачить мені коштів на долікування, та інші потреби. Роботою повноцінно задоволенний, велика повага тобі Олександр. Разом до перемоги. Слава Україні!
Tina
Людина дуже красиво "стелит", але по факту не хоче и не буде працювати. Йому потрібні тільки ваші гроші, що буде відбуватися з вашою справою далі - йому все одно. Більшість відгуків - написав собі сам 100%!!! Зверніть увагу на кількість позитивних відгуків за один день - це накручені відгуки. Якщо людина купує собі відгуки, а не заробляє її своєю працею - свідчить про його некомпетентність та байдужість до людей які до нього звертаються. Я безмежно жалкую що моя родина вирішила довірити свою біду цим "юристам" і саме жалкую про втрачений час... не витрачайте час, вони цього не коштують... впевнена що ще є порядні адвокати і зараз ми в терміновому порядку шукаємо такого... поки Олександр замість виконання своїх обов'язків додає нам тисячі гривень боргів за його "роботу" якої ми не побачили за всю нашу печальну "співпрацю"
Петро
Не міг направлення ВЛК отримати майже півроку, яким чином вони це зробили так швидко, немаю гадки, дякую!
Ваня
Дякую за співпрацю, Олександр, Завжди був на зв'язку.
Ваня
Дякую за співпрацю, Олександр, Завжди був на зв'язку.
Ваня
Дякую за співпрацю, Олександр, Завжди був на зв'язку.
Віктор
Аферісти
Сергей
Спасибо ребятам, очень быстро начали решать вопрос по выплатам после ранения, не мог добиться от части 7 месяцев, все решили за 3 недели, от меня низкий поклон!

Добавить свой отзыв