Отзывы о работе адвоката Студенцов Александр Александрович

4.1
126 отзыва
Люда
Дякую за пророблену роботу
Люда
Дякую за пророблену роботу
Люда
Це ШАХРАЇ!!!!!!!!Вони беруть гроші, а потім не відповідають на дзвінки
Люда
Будьте уважні!!!!!!!Це шахраї,все що вони обіцяють брехня
Анжела
Я дуже вибачаюсь за свій відгук про адвоката, і прошу вибачення перед ним. Я дуже поспішила з виводами про нього. Дякую за співпрацю.
Оксана
Олександр Олександрович, дуже дякую Вам за допомогу у вирішенні нашого питання у Святошинському суді, ви справжній геній своєї справи
Анжела
Ще не доробив справу, а вже ігнорить, не відповідає на дзвінки, а гроші взяв,ще має бути від мене послідня виплата, але йому байдуже
Оксана
Олександр Олександрович, дуже дякую Вам за допомогу у вирішенні нашого питання у Святошинському суді, ви справжній геній своєї справи
Роман
Дуже крутий адвокат, захищав мене в суді дуже емоційно, всім рекомендую
Іван
Робить все що можна зробити так, але за гроші.

Добавить свой отзыв