Отзывы о работе адвоката Студенцов Александр Александрович

4.1
126 отзыва
Игорь
Мошенники, наживающие на людском горе.Сейчас этих горе - адвокатов, как грибов в лесу после дождя. Студенцов - мошенник отмывающий деньги. В деле только бла бла бла!!!
Володимир
Студенцов допоміг коли забрали мене у ТЦК і тримали там два дні. Всі казали що нічого не можна зробити, а він добився правди і справедливості. Дякуючи богу мої родичі знайшли номер та змогли звернутись куди потрібно.
Юрій
Шахрай який бере гроші наперед і нічого не робить .Люди не майте з ним справи , подавайте на них в КДКА бо по іншому нічого не доб'єтесь.
Андрій
Співпрацюю з Олександром Олександровичем вже не перший рік і можу впевнено рекомендувати його як високопрофесійного адвоката та надійного партнера у юридичних питаннях
Світлана
Дуже задоволена роботою. Завжди на зв’язку, пояснює зрозуміло і реально допомагає вирішити проблеми. Рекомендую. Окрема подяка юристу Лізі, яка працює в його команді, рекомендували її знайомим, також отримали позитивні результати. СУПЕР АДВОКАТ!! ВСІМ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Артур
Дуже задоволений роботою. Завжди на зв’язку, пояснює зрозуміло і реально допомагає вирішити проблеми. Рекомендую. Не звертайте уваги на негативні відгуки. Олександр працює з великою кількістю клієнтів і в різних сферах, тому ситуації бувають різні. З власного досвіду можу сказати - свою роботу він робить якісно. Часто негатив пишуть або опоненти, або конкуренти.
Іван
Звертався до Олександра Студенцова, щодо направлення на влк. Дуже задоволений роботою, так звісно очікував відповіді не тиждень та не два, але Олександр та його команда МОЛОДЦІ!!
Катерина
Студенцов Олександр і його контора ШАХРАЇ з великої букви, гроші взяті а роботи ніякої, є в нього адвокат Єлизавета яка в роботі нічого не розуміє, ми самі їй телефонували і казали що потрібно зробити,(в чоловіка додаток 5 і форма 6 не співпадають з соткою і випискою з лікарні по числам) за то не до адвокат Єлизавета з самого початку сказала що нічого страшного, висновок в госпіталі нейрохірург дав з проходженням військової служби, воно сказало що нічого страшного ждемо висновок але, влк також дали з проходженням військової служби, Єлизавета сказала теж саме ждемо висновок МСЕК, ну ви розумієте який висновок, і тут вона начала ( ви розумієте що це займе не менше 4 місяців потрібно оскаржувати в суді і так далі) а коли проходили влк то до неї ще неможливо до телефонуватися. Вона даже не питалася щось зробити, так що їх потрібно обходити стороною, наберуть неуков, головне гроші з людини здерти, таких потрібно лишити ліцензії. Краще звернутися до безоплатної правової допомоги від них є толк.
Юрій
Адвокат барига Студентов А. А. Бере гроші наперед і нічого не робить , його треба наказати , це контора бариг
Николай
Деньги берут вперёд, фактически о работе не отчитываются, далее просто перестают брать трубку. Я думаю это мошенники и собираюсь обратиться в полицию по этому поводу.

Добавить свой отзыв