Отзывы о работе адвоката Студенцов Александр Александрович

4.1
126 отзыва
Анастасія
Щиро вдячний Олександру за швидку, професійну та результативну допомогу у складній справі. Ваша команда працює чітко, відповідально та завжди тримає клієнта в курсі.
Сергій
Дякую Олександру Олександровичу за допомогу, все пояснили просто і зрозуміло, реально виручили. Звернувся по рекомендації комбата і не пожалкував. Підтримка його юристів була постійно, результатом задоволений
Олег
Дякую адвокату Олександру, допоміг професійно. Негативні відгуки пишуть конкуренти, не довіряйте їм, рекомендую щиро всім. Найкращий адвокат
Юра
Оглядуйся по тебе їдуть
Христина
Кінчений гандон,який наживається на проблемах військових,дивись не залишись,суко
VLASENKO NATALIIA
Збираюсь писати скаргу до КДКА,бо бездіяльність цього адвоката привела до погіршення наших справ!
VLASENKO NATALIIA
Дуже поганий адвокат! Ми півтора місяця чекали,помічник адвоката давала тільки обіцянки,в звітах звернення навіть не в ту частину де перебував півзахисний!Нічого не зроблено за дуже великі гроші!
Макс
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!! Нічим не допомогли.тільки взяли гроші!помічник Владислава то хворіе то у відпустці.на зв'язку ніколи немає.передають справу з рук в руки ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ МАЕ!!! ОБУРЕНИЙ ТАКИМ СТАВЛЕННЯМ!!!
Вадим
Дуже дякую Олександру та його команді за реальну допомогу. Помічник Влада найкраща! Звернувся з непростою ситуацією, вже руки опускалися, але мені все спокійно пояснила, підказала, що і як робити, і взяла справу під контроль. Постійно були на зв’язку, відповідали на всі питання, нічого не приховували і не тягнули час. Було видно, що люди реально знають свою справу і працюють на результат, а не просто «для галочки». Якщо вам потрібен адвокат, який не обіцяє, а реально робить — Олександра і його команду можу сміливо рекомендувати
Наталія
Дякую!

Добавить свой отзыв