Отзывы о работе адвоката Студенцов Александр Александрович
Ольга
Звертались по ОГД за загиблого, 4 місяці - все отримали, рекомендую
Ольга
Звертались по ОГД за загиблого, 4 місяці - все отримали, рекомендую
Олена
Дякую за роботу, коротко і по факту. Допомогли перевести чоловіка в іншу частину. Без зайвих слів, обіцянок і трати часу. Будемо рекомендувати друзям!
Юрій
Не ведіть справи з цим шахраєм і афіристом , бере гроші і нічого не робить , суд скоро буде.
Евгений Сталев
спасибо Александру за работу, оскарження ВЛК было успешным, не спорю, ответ приходил долго, в моменте начал сомневаться в честности, но по итогу все хорошо. Эти ужасные отзывы пишут скорее всего конкуренты
Диана Миронова
Дякую за справедливу точку зору та пророблену довгу та важку роботу
Йосиф
Дякую! Дякую! Дякую!
Наша родина змогла отримати виплати ОГД які ми чекали 5 місяців, нас одразу попереджали про терміни, але сподівались, що трошки швидше буде.
Дуже гарно, що в питанні виплат адвокат не бере кошти на перед, а тільки відсоток після проробленої роботи.
ГАЛИНА
Шахрайська команда, адвокат взагалі не працює, юрист влада декілька заяв написала, на які за два місяці жодної відповіді не надійшло. Гроші не повертають, результату ніякого. Не займаєтеся з ними. Гарні відгуки пишуть самі. Погані видаляють.
Юрій
Блядина ,тварь конченая бере останні гроші у людей і просто пропадає , здохни , сука .
ГАЛИНА
Не рекомендую, не порядні, не добросовісні- для них головне гроші, а результату ніякого.