Отзывы о работе адвоката Студенцов Александр Александрович

4.1
126 отзыва
Іван
Дякую, порадив друг!
Костянтин
Допомогли перевистись з бойової частини в тилову, нажаль, трошки по часу затримались, але там вже й частина безпосередньо затягнула, дякую.
Петро
Олександр Допоміг з виплатами після поранення, виконував свою працю сумлівно, завжди все пояснював, дякую.
Сергій
Ця адвокатська контора взяла повну оплату пообіцяв знайти частину для переводу так як я вже не придатний служити в бойових,за 2 місяці так нічого не зробили.Вони просто кидають на гроші військових,знають що ми не можемо перевірити їх що вони робили Тільки кажуть що ми подали запити,чекаєм відповіді,а про себе кажуть що протягом 3-4тижнів вирішують ці питання . НІЧОГО ВОНИ НЕ РОБЛЯТЬ.НЕ ВІРТЕ ЇМ.
Анатолий
Спасибо Александру, решили вопрос по алиментам и разводу уже с бывшей женой, процесс не быстрый, но результат получил! Удобное месторасположение офиса в Запорожье.
Володимир
Дякую за професійне та швидке вирішення мого питання. Дякую за співпрацю.
Cемен
Хороший адвокат, не всегда получалось получить информацию "день в день", но у них, и клиентов много по правде говоря. Чуть задержали по срокам, но отношение получил, спасибо.
Євген
Наша компанія уклала угоду про надання правової допомоги з Олександром 3 роки тому, це було одне з найкращих рішень. У Олександра дуже велика команда, тому завжди є кому приділити нам час, дякую за довгорічну співпрацю!
Рома
Бажаю міцного! Чесно кажучи, дуже довго міркував, чи варто взагалі скидати гроші, тому що відгуки не однозначні, але мені і губити нема було вже що, тому ризикнув. Не пожалів, мені 54 роки, стан здоров'я залишає бажати кращого, потрібно було списатись, на ВЛК тільки обмежену давали. На МСЕК не міг отримати направлення ніяк. Дякую Олександру та його команді за такий супровід. Зайняло все 2 місяці зі списанням, але воно того вартувало.
Сергій
Ця адвокатська контора взяла повну оплату пообіцяв знайти частину для переводу так як я вже не придатний служити в бойових,за 2 місяці так нічого не зробили.Вони просто кидають на гроші військових,знають що ми не можемо перевірити їх що вони робили Тільки кажуть що ми подали запити,чекаєм відповіді,а про себе кажуть що протягом 3-4тижнів вирішують ці питання . НІЧОГО ВОНИ НЕ РОБЛЯТЬ.НЕ ВІРТЕ ЇМ.

Добавить свой отзыв