Отзывы о работе адвоката Пузин Денис Николаевич
Юлія Дніпро
Отримала дистанційну консультацію в офісі адвоката Дениса Пузіна і дуже задоволена результатом. Я звернулась зі своїм питанням, бо було багато хвилювання і невідомості, а після розмови стало значно спокійніше. Мені все пояснили зрозумілою мовою, без залякувань і без зайвих складних юридичних термінів. Всім раджу звертатися сюди.
Роман с Бучи
Получил помощь в переговорах с банком. Жалко, что ранее не обратился. Спасибо огромное. Буду советовать знакомым.
Антон Погребельний
Молодці! Мені допомогли! Дуже вдячний! Пузін Денис зі своїми адвокатами найкращі. Рекомендую.
Олена з Вінниці
Я звернулась в офіс адвоката Дениса Пузіна коли вже чесно не знала що робити. Ситуація була дуже важка, нерви на нулі, банки давили. В офісі мене вислухали нормально, без криків і зверхності, пояснили по людськи, а не юридичними словами як всі.
Дуже сподобалось що там реально займаються твоєю справою, а не просто беруть гроші. Я багато разів дзвонила, питала одне й те саме, і мені спокійно відповідали. Видно що Денис Пузін розуміється в судах і знає як себе вести з тими всіма структурами.
Результат для мене був хороший, я навіть не вірила спочатку. Думала знов обмануть, але ні. Все як говорили, так і вийшло. Стало легше жити і спати ночами.
Якщо чесно, не жалію ні копійки. Офіс адвоката Дениса Пузіна можу радити тим хто реально попав у проблему, а не просто питає з цікавості. Тут працюють, а не обіцяють.
Дмитрий Лагода
Хочу написать отзыв про адвоката Пузина Дениса. Обращался к нему когда уже почти не верил, что можно выйграть дело в суде. Ситуация была сложная, много документов и нервов, но Денис все нормально обьяснил простым языком и сразу стало спокойней.
На суде все прошло лучше чем я ожидал. Адвокат был подготовлен, уверенно говорил, видно что он реально разбираеться в таких делах. Суд в итоге мы выйграли, хотя до этого мне говорили что шансов почти нет.
Очень рад что обратился именно к Пузину Денису. Если бы не он, думаю результат был бы совсем другой. Рекомендую как грамотного и честного адвоката, который реально доводит дело до победы.
Василь
Декілька разів звертався за допомогою! Завжди допомогали. Все на вищому рівні. Рекомендую.
Наталія Михайлівна
Рекомендую звертатися тим, хто шукає реальну юридичну допомогу у цивільних справах, а не пусті обіцянки. Тут працюють на результат і доводять справи до перемоги.
Михаил Запорожье
Обращался за помощью по поводу долгов с МФО, уже не знал что делать, постоянно звонили и пугали. В интернете нашел офис Пузина Дениса адвоката, решил пойти на консультацию. Сразу скажу, отношение нормальное, все спокойно обьяснили, без умных слов и запугиваний.
В итоге очень благодарен офису Пузина Дениса адвоката за помощь в борьбе с МФО. Если бы не обратился, до сих пор бы сидел в стрессе. Рекомендую тем, у кого такая же проблема, не тянуть и идти к специалистам.
Ілля Одеса
Звернувся до адвоката Пузіна Дениса Миколайовича, бо була проблема з банком і я вже чесно кажучи не знав що робити. Банк тиснув, дзвонили постійно, погрожували судом. На консультації мені все пояснили простими словами, без розумних фраз, стало трошки спокійніше і з?явилась надія.
Справа вже була в суді, я дуже переживав бо ніколи з таким не стикався. Думав що шансів майже нема, але адвокат сказав що банк не такий вже й сильний як здається. Пояснив де вони порушили закон і що можна з цим зробити.
Під час розгляду справи мене постійно інформували, що і як відбувається, хоча я не завжди все розумів. Але головне що я бачив результат і що справу реально ведуть, а не просто тягнуть час. Це для мене було дуже важливо.
В результаті суд став на мою сторону і банк програв справу. Я чесно не вірив що так може бути, але воно сталося. Дуже вдячний за допомогу, бо без підтримки сам би точно не справився і нерви були б ще гірші. Всім рекомендую адвоката Пузіна Дениса!!!
Світлана Скочко
Я звернулась за консультацією по кредитній заборгованості, бо вже не знала шо робити. Борг ріс, банки дзвонили кожен день, і я була в повному стресі. На консультації мені все пояснили простими словами, навіть те, чого я раніше взагалі не розуміла.
Після консультації мені стало значно легше на душі. Тепер я знаю, які в мене є варіанти і що робити далі з цим кредитом. Дуже шкодую, що не звернулась раніше, бо багато нервів можна було зекономити.