Отзывы о работе адвоката Пузин Денис Николаевич

4.8
246 отзыва
Володимир Одеса
Була проблема з банком, звертався до багатьох юристів, всі все обіцяли. Проблема з кредитом буда вирішена лише цією компанію. Справу вів помічник адвоката Пузіна Дениса. Дуже гарна та порядна людина. До речі, там всі нормальні, з ким я спілкувався та хто мене консультував. звертайтеся до компанії Іслінг та до адвоката Пузіна, ці зроблять все й ще й більше.
Иван
Спасибо за помощь! Рекомендую!
Ирина
Писать много не буду, скажу одно, мне помогли. Все устраивает и цены и скорость.
Євген Євгенович
Всіх вітаю. Хочу розповісти про досвід співпраці з цією компанією. Мені допомогли, все влаштовує. Першій суд програли, проте апеляцію перемогли. Зазначена організація Денис Пузіна адвокатська вела все до кінця, навіть перемовини після справи з виконавчою службою. Велика подяка.
Мира Одеса
Рекомендую! Довго но якісно
Микола
Швидко отримав консультацію та подальшу допомогу, все влаштовує. Як з ними взагалі все відбувається. Спочатку лише консультація на якою вам навіть можуть відмовити у звязку з тим, як говоре адвокат відсутність перспективи. Якщо щось можна зробити, зроблять так що ви будете задоволені. Перевірено на собі. Раджу звертатися. Денис Пузін гарно розбирається як адвокат у своїй справі.
Марина
Гарний адвокат і як людина і як спеціаліст. До цього зверталась до інших фахівців, проте результат отримала лише тут. Командно вони накидуються на опонента дуже сильно, навіть я такого не очикувала, щоб через місяц сам кредитор звернувся з проханням вирішити питання мировою угодою. Якщо вам треба результат вам до адвоката Пузіна Дениса, це точно.
Андрій Ігорович
Напишу відверто. Декілька разів звертався, завжди питання було вирішено. Можливо не швидко, як я розраховував, але все ж такі вирішено. Проте, в цій установі є дуже цікави умови. Вас фактично позбавлять права голосу та будь яких коригувань в самому процесі, у судовому в тому числі. Просто в коректной формі скажуть не лізьте, все одно ні чого не розумієте. Але довіряти цій команді треба, я тільки зараз зрозумів, які вони молодці. Свої питання по кредиту і не по одному я вже вирішив лише з ними чого всім раджу. Слава Україні.
Валентина
Щира подяка за консультацію
Артем Снятинський
Юридична фірма Іслінг та адвокат Пузін Денис справили на мене дуже позитивне враження. Я звернувся до них, коли виникла складна суперечка з Приватбанком, він вимагав стягнення значної суми за кредитом та шаленими просто штрафами. На консультації мені докладно пояснювали, які нарахування банку є законними, а які незаконні. Адвокати виявили порушення у договорі та в нарахуванні відсотків, тому на суді наполягали на зменшенні суми боргу. Суд визнав частину вимог Приватбанку незаконно нарахованими, тож заборгованість була суттєво скорочена. Хоча суд повністю не задовольнив всі наші моменти, результат можна вважати частковою перемогою так як мені довелося сплачувати значно менше, ніж вимагав банк. Під час мого процесу юристи не лише представляли інтереси в суді, а й допомагали зняти арешт з рахунків. Після отриманого досвіду можу сміливо рекомендувати зазначену команду усім, хто має конфлікти з банками або мікрофінансовими організаціями.

Добавить свой отзыв