Отзывы о работе адвоката Пузин Денис Николаевич
Відгук
Потрачений час та кошти,апеляцію не подав суд не прийняв, кошти за апеляцію подаровані державі,виконавча арешти і обмеження,якщо хочете просто втратити час звертайтесь до цих "професіоналів".Три справи які він вів всі програні, не одного рішення на стороні клієнта не прийнято.По телефону розповідає добре,а по справі повний 0.
Степан Приходько
Я звертався в офіс адвоката Дениса Пузіна через проблеми з кредитами. Чесно кажучи, спочатку навіть не вірив, що можна щось зробити, бо дзвонили колектори й лякали судами. Але хлопці з офісу все спокійно пояснили, розклали по поличках і взялися за справу.
Після того, як вони подали всі документи й відповіді на позови, колектори взагалі перестали турбувати. Суд закінчився на мою користь, і я реально зітхнув з полегшенням. Ніяких прихованих платежів, все чесно і по-людськи.
Тепер всім раджу — якщо маєте борги чи проблеми з МФО, звертайтеся саме сюди. Люди знають свою справу, говорять просто, без “юридичних заморочок”. Дякую Денису Пузіну та його команді за допомогу!
Виктория Мизина
Спасибо за помощь с юридической проблемой. Без вас не справилась бы. Советую обращаться к Денису Пузину. Лучший адвокат с лучшей командой.
Олександр Стельмаченко
Рекомендую звертатися лише до офісу адвоката Дениса Пузіна. Виграли справу з Приватбанком. Результатом влаштований, в захваті. Рекомендували друзі, вони також вже зверталися та задоволені. Пузін Денис дуже класний адвокат та фахівець.
Олена Іванова
Наданою допомогою задоволена повністю. Пузін Денис мій адвокат нажавжди.
Павло Стельмах
Неодноразово звертався. Допомогли. Можу рекомендувати позитивно.
Михайло Рахів
Як маєте якісь справи з МФО чи банками йдіть до Пузіна Дениса адвоката, не пожалуєте. Бо таких людей тепер мало, шоб і по закону, і по-людськи.
Мені допоміг. Судді списали мені той борг, шо вже руки опускалися. Щиро дякую.
Сергій Іванович Житомир
Найкращі адвокати працюють лише в офісі Пузіна Дениса. Звертаюсь вже 5 раз. Таке у мене життя. Жодного разу не подвели, йдуть до останнього. Впевнений, що в новій справі ми знову отримаємо перемогу. Дякую. Потужна команда.
Олена
Отримала якісну допомогу у кредитній справі в суді. Зменшено заборгованість. Денис Пузін дуже гарний адвокат та юрист з великої букви. Для мене він не тільки адвокат, а тепер і друг! Дякую ще раз! Хай Вам щастить!!!
Інна Малишко
Обращалась, помогли, рекомендую!!!!!!!