Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Серокурова Оксана Викторовна
от Ірина
Читаю відгук Ох Рррр та перебуваю у шоці !!! наскільки дана особа йобнута на всю голову!!
"підробляла ухвали Печерського суду, знімала арешти та крала гроші з рахунків АРМА " Вам самому не смішно ??))))
за даною справою (АРМА) спостерігаю дуже давно і хочу сказати, що в цій справі дуже багато питань чим відповідей! Серокурову звинувачують в підробці документів, при цьому самі ж органи кажуть, що це робив адвокат Коноваленко Дмитро за вказівкою Серокуровой))) і тут бінго Коноваленко є свідком у справі, який у свою чергу дає покази на суддю Ільєву Тетяну та на адвоката Серокурову Оксану )))
Дуже цікава справа та дуже цікавий персонаж адвокат Коноваленко Дмитро, який виготовляв документи, заносив документи в усі органи і все це робив за вказівкою іншого адвоката Серокурової ))) цікаво дуже!!
Адвокат Головненко Ольга Михайловна
от Микола Куриленко
Разом вирішили дуже складне питання.
Адвокат Егорова Елена Юрьевна
от Корнейчук В.Н.
Супер.
Адвокат Разуменко Александр Юрьевич
от Вова
Я в щоці від олксандра юрійовича. І його мені надала безоплатно держава! Все що тут про нього люди пишуть-правда! Це пародія на адвоката і не більше! Бережіться самі і бережіть своїх близьких від цієї почвари. Воно ненормальне. Бере гроші і нічого не робить. Обережно!!!
Адвокат Голубь Светлана Анатольевна
от Олексій
Шахрайка. Виманює гроші та свідомо діє так, щоб її підзахисний опинився в ще гіршому юридичному становищі — аби згодом мати змогу вимагати ще більше коштів.
Адвокат Фогель Владимир Владимирович
от Ольга
Дякую Володимиру Володимировичу за чуйність і допомогу. Всі прохання виконано без затримок. В тяжкий момент допоміг не тільки ділом, а і словом.
Адвокат Студенцов Александр Александрович
от Люда
Будьте уважні!!!!!!!Це шахраї,все що вони обіцяють брехня
Адвокат Дидух Евгений Александрович
от Валентина
У мене суд 6 серпня,хочу поспілкуватися
Адвокат Сидорчук Екатерина Анатольевна
от Тетяна
Найняли цю адвокатку. Адвокатом вона була місяць у нас. Адвокат навіть з ділом не ознайомилася. Апеляція була подана за хвилину до кінця строку. Крім того, що вона 10 разів безцільно відвідувала у СІЗО більше ніякої роботи зроблено не було і написала апеляцію, в якій купа помилок. За 1 відвідування СІЗО бере 100 уе! Багато і гарно розказує, але не працює взагалі. А потім і взагалі виявилося, що вона безоплатний держ адвокат. А з нас зідрала кругленьку суму. За те, що приходила до СІЗО і розказувала про свої інші справи. Можливо комусь вона і допомагає, але в нашому питанні повна неуважність і неучасть. Тому я б не рекомендувала, на жаль. Можливо в інших легких справах і безоплатно така робота і гарна. Але за гроші я б повторно не звернулася б до цього спеціаліста.
Адвокат Егоров Сергей Александрович
от Людмила
Рекомендую даного адвоката як надійного та кваліфікованого спеціаліста у своїй справі, який завжди на зв'язку та завжди надасть професійну допомогу у вирішенні юридичних питань!!!