Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Ковальчук Надежда Александровна от Олександр
Щиро дякуємо Надії Олександрівні що, виграла суд та не дала поновитись колишній голові ОСББ Ганні Боковій на посаді голови нашого осбб!!! А на коменти написані її чоловіком Дмитром та їх друзями не варто зважати! Дякуємо за Вашу роботу!
Адвокат Стец Ростислав Ярославович от Ростислав
Даний адвокат є некомпетентною особою оскільки дозволяє собі кричати до жінок. Крім цього особа не розуміється у нормативних документах по яких працює.
Адвокат Бевз Андрей Сергеевич от Марк
Оскаржили страхову виплату по договору КАСКО через суд. Загалом, результатом задоволений.
Адвокат Огиенко Богдан Сергеевич от Аліна
Відгук про адвока Богдана Огієнка..... На жаль, мій досвід співпраці з цим адвокатом був вкрай негативним. Під час ведення справи я неодноразово помічавла) відсутність зацікавленості у результаті, слабку підготовку до судових засідань та повну безініціативність. В результаті справа була програна, попри наявність вагомих доказів на мою користь. Особливо насторожує поведінка адвоката, яка викликала сумніви в його неупередженості. Складається враження, що його дії більше сприяли іншій стороні, ніж мені, як клієнту. Не виключаю можливості неофіційних домовленостей, хоча прямих доказів цьому, звісно, немає. Не рекомендую цього адвоката тим, хто шукає справедливого та професійного представництва в суді
Адвокат Студенцов Александр Александрович от Люда
Це ШАХРАЇ!!!!!!!!Вони беруть гроші, а потім не відповідають на дзвінки
Адвокат Егоров Сергей Александрович от Артем
Рекомендую звертатись за допомогою до даного адвоката. Ця людина вела у мене декілька справ. Адміністративні, цивільну та кримінальну, у кожній виправдала мої очікування. Дуже грамотний та відповідальний фахівець. Оперативно реагує та має професійний підхід до будь якої справи
Адвокат Логвиненко Юлия Сергеевна от Илья
Адвокат бесполезный.
Адвокат Логвиненко Юлия Сергеевна от Илья
Адвокат бесполезный.
Адвокат Страшок Евгений Владимирович от Сергій
Вів мою справу понад два роки, завдяки ньому залишився на свободі, вдячний йому до кінця своїх днів, попередні адвокати не змогли допомогти, Євген Володимирович скасував рішення в апеляції, повернув в перший суд справу та домігся штрафу як покарання!читаю зараз про нього відгуки і просто вражений, усім рекомендую, гарна та порядна людина!!!