Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Чугунов Виктор Владимирович от Юлия
Рекомендую!
Адвокат Фогель Владимир Владимирович от Serhii
Окремо хочу відзначити відповідальне ставлення, пунктуальність та постійну готовність бути на зв’язку. Саме такі фахівці викликають довіру та повагу. Рекомендую Фогеля Володимира Володимировича всім, хто шукає надійного, професійного та принципового адвоката.
Адвокат Коржук Иван Иванович от Василь
Супер
Адвокат Ялисоветский Андрей Андреевич от Alexander Brodski
добрый день, я хотел бы Вам по емайл выслать инфо, запрос и адвокатскую страховку, как к адвокату, напишите пожалуйста Ваш емайл. спасибо. Александр email: brodski.a@web.de
Адвокат Страшок Евгений Владимирович от Сергій
0934852037 !Хто постраждав телефонуйте!0934852037 Не вірте заказним відгукам людина позбавлена права займатися адвокатською діяльністю на три місяці! Що зрозуміло не безпідставно!
Адвокат Михайлов Глеб Вадимович от А.М
Я залишився дуже незадоволений роботою Михайлова Гліба Вадимовича. Я звернувся до нього …. і хоча він обіцяв … в результаті я не отримав очікуваного результату. Я важаю , що адвокат Михайлов Гліб Вадимович не проявив достатньоі компетентності та уваги до моєї справи . Сподіваюсь, що мій відгук допоможе іншим людям зробити більш усвідомлений вибір адвоката. Секретарь Гліба Вадимовича Яна Баштовая виявилася дуже грубою займається чорними справами яких Гліб і не знає . Звільнити цю особу треба , як вона ще працює. Я буду скаржитися до міліції нехай вони і разбираються з ними двома .
Адвокат Старшинский Владлен Артурович от Сергій
Задоволений співпрацею. Будуть питання обов?язково ще звернуся.
Адвокат Фесун Назар Владимирович от Віталій
Назар Володимирович, відповідальний специаліст, надійний адвокат, по моім питанням, 100% позитивний результат. Вдячний за співпоацю.
Адвокат Фесун Назар Владимирович от Катерина
Надійний юрист. Професійно, швидко та ефективно.
Адвокат Пузин Денис Николаевич от Сергей с Одессы
С помощью адвоката Дениса Пузина и его коллег вылез с долговой ямы. Спасибо огромное, без вас не вылез бы. Вы вправду самые лучшие. Рекомендую обращаться, не пожалеете, сто процентов.