Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Семенча Андрей Иванович от Светлана
Семена Андрей - не адвокат, а аферист. Пользуется тяжёлым положением ,в каком оказались его клиенты. Деньги взял, много обещал , на звонки не отвечает,а потом блокирует телефон.
Адвокат Клубук Александр Павлович от Анатолій Якимович
Той Любешівський депутат Клубук О.П., Незважаючи, що ще з вересня 2024 року, отримав доручення Центру безоплатної вторинної правової допомоги на участь у справі та, попри створення мною та надіслання всіх вимог, до цих пір, той позов, не створив, протягнувши до сплину строків позовної давності, посилаючись то на зайнятість то на Хворобу. Може він дійсно хворий? ЦБВПД платить ЇМ від 2500 за позови, які "адвокати" не створюють.
Адвокат Студенцов Александр Александрович от Олег
Дякую Олександру, що допоміг знайти відношення з тилової частини, дуже задоволений роботою
Адвокат Прохорчук Виктория Ивановна от Наталія
Чудовий спеціаліст. Розумна, виважена. Рекомендую.
Адвокат Юшинская Ирина Евгеньевна от Наталія
Чудовій адвокат-грамотна та порядна!
Адвокат Журавлев Максим Сергеевич от Алек
Топ адвокаи
Адвокат Сергеенко Дмитрий Николаевич от Вероника
Не рекомендую обращаться к этому адвокату. Не компетентен и обманывает. Максимально затягивает любой процесс. Добиться хоть какой либо информации практически невозможно постоянно увиливает от ответа на любые вопросы
Адвокат Хомышин Максим Анатольевич от Anna Vitkovska
Вважаю даного адвоката професіоналом своєї справи. Надав комплексну допомогу та консультацію нашій компанії, як результат справа в суді була виграна!
Адвокат Бабенко Руслан Владимирович от Ірина
Дуже вдячна роботі саме цього адвоката.
Адвокат Разуменко Александр Юрьевич от Ігор
Якщо той хто ознайомився з вищезазначеною писаниною просто здорова і доросла людина маєте зрозуміти що у діючого адвоката безліч ворогів. Я знаю цю людину особисто і можу цілком відповідально заперечити проти всієї тієї плутаної писанини. Адвокат Розуменко цілком зрілий фахівець. Досяг всього особисто, юрвквдемію закінчив з червоним дипломом, адвокатське свідотство не купував,- чесно здавав іспити в складній Сумській колегії... Якщо хтось береться його поливати брудом- це просто зі зла або ж з дурісті та образи за якісь надумані обставини. Серед інших коментарів ,бачу ,достається і мені. Адже неадекват вказав у відгуках зазначив мій особистий номер телефону. Дурна людина пише повний брєд. Розуменко О.Ю. як адвокат цілком відповідає вимогам сьогодення. Молодий не зажравшийся фахівець який щіро намагвється діяти відповідно до вимог чинного законодавства. Останнє чм би він займався - вимагання грошей з клієнтів для закриття справи-повний бред і маячня!!!