Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Семенча Андрей Иванович
от Елена
непогано було б ще адресу і телефон написати цього шахрая дружини Семенча Марія Леонідівна, щоб їм життя малиною не здавалося
Адвокат Чумак Роман Васильевич
от Іван
Роман Чумак, цей так званий ‘адвокат’, ганьба на всю країну! Поки справжні чоловіки в окопах з автоматами боронять Україну від ворога, цей нікчема сидить у теплому кріслі й займається якоюсь дурнею, що й близько не личить мужику в час війни. Замість того, щоб взяти зброю і стати пліч-о-пліч із захисниками, він копирсається в папірцях, наче якась баба на базарі. Сором і огида — ось що викликає цей ‘герой’ тилу!
Адвокат Рогозин Алексей Викторович
от Евгений
Мошенник
Адвокат Мельников Виталий Евгеньевич
от Олег
Рекомендую
Адвокат Сумцов Евгений Станиславович
от Роман
Дуже розумна та віддана професійній справі людина. Майбутня зірка юриспруденції.
Рекомендую максимально. Втре носа кому завгодно.
Адвокат Уж Дмитрий Владимирович
от Сергій
Досвідчений і вправний адвокат, допоміг в моїй справі пов'язаній з нерухомістю, виграв в суді першої інстанції, потім ще й в апеляційному!
Раджу беззастережно.
Адвокат Тертица Виталий Александрович
от Епіфаній
Віталій Тертиця займається чорною магією. Він продав свою душу сатані. Щоб не зіпсувати собі здоров я, краще з ним не спілкуватися. Він хвора не голову людина.
Адвокат Каплун Олег Борисович
от Моспан Петр
Чудовий спеціаліст. Розумний, грамотний та порядний! Рекомендую.
Адвокат Копейко Артем Андреевич
от Юлия
Позвонила, рассказала о своей проблеме. Артем Андреевич обещал посмотреть что можно сделать и перезвонить. Прошла неделя, никто не перезвонил. Позвонила ему я. Он поднял трубку и сказал что был занят и вот освободился и перезвонит завтра - послезавтра. Но не завтра и не послезавтра звонка небыло. Через три дня позвонила ему я , но он даже не поднял трубку и не перезвонил. Вот так я потеряла 2 недели своего времени. НИКОМУ НЕ СОВЕТУЮ.
Адвокат Клочай Наталья Ивановна
от Володимир
Мурат, я б радила Вам бути обережнішими з такими відгуками, бо адвокат може й притягти до відповідальності за не цензурний відгук )) Виглядає як хейт коментар!!