Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Семенча Андрей Иванович
от Катерина
Уміє працювати як із солідними структурами, так і з мамою, яка вперше чує слово «ВЛК». І всюди — однаково якісний сервіс.
Адвокат Болоховцев Евгений Алексеевич
от Олександр
Звертався до цього адвоката з дуже складного питання про спадкування. Питання було вирішено професіонально. Можу рекомендувати для звернень.
Адвокат Малик Александр Владимирович
от Андрій
Звернувся до нього, аби по швидкому розірвати шлюб, за позов загнув таку ціну, що лізли очі на лоб, однак погодився (про що пожалів потім), бо зовсім часу було мало, дружина зовсім дістала, гроші з мене витягує. Я собі думав, що все буде ок. Коли читав позовну заяву про розірвання шлюбу і вирішив знайти в інтернеті як взагалі вона пишеться (трошки аби ввійти в курс справи) - один в один з першого сайту, тільки підставив дані. Я в деякій мірі розумію, що там нічого нового не придумаєш, однак якщо береш послуги адвоката - ти впевнений в тому що ця людина обізнана. Тобто чувак зняв з мене 4000 грн тільки за те, щоб скопіювати з інтернету і підставити мої дані, більше нічого. На консультації він до мене звертався як незрозуміло до кого, в законодавстві плутається, не розуміє, що і як правильно, головне зробив візитівку і тикав її постійно, бо він класний адвокат. В суд документи я сам носив, оскільки, як він сказав "4000 це лише написання позовної заяви, а представництво ще дорожче". Якби справа була ультраскладна, тоді так, я навіть спорити не буду з ним. А так він позов писав більше 2-ох тижнів, хоча кормив мене обіцянками "сьогодні завтра", замість того, аби подати восени позов, подали аж в середині січня, оскільки в нього як не відпустка то Різдво. І да, до речі, нас не розлучили (хоча я проплатив судовий збір), оскільки нам дали строк на примирення з дружиною до кінця березня, я про це нічого не знав, коли дізнався, зателефонував йому, додатково оплатив консультацію і почув лише одне речення "чекайте кінця строку на примирення". Я чекав 29 березня, однак не знав що робити, дзвонив йому, він сказав що перетелефонує, однак по сьогоднішній день телефонує, поки моя екс-дружина, яка хоче втримати мене біля себе не подала заяву про те, що ми примирились і нам закрили провадження. Отакий "адвокат", отакі пироги, не рекомендую його взагалі. Я мало того що втратив 4000 грн, так ще й втратив судовий збір, втратив свій час, втратив нерви.Тому категорично НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!!
Адвокат Гусаренко Александр Николаевич
от Валерія
На жаль, наш досвід співпраці з цим адвокатом був вкрай негативним. Повна некомпетентність, відсутність чіткого плану дій та байдужість до результату справи. Через його недбалість і слабку позицію ми втратили шанс на позитивне вирішення справи. Не рекомендую звертатися до цього фахівця, якщо вам дійсно важливий результат.
Адвокат Гончаренко Ирина Анатольевна
от Сергей
Взяла деньги сбежала мошенница
Адвокат Горлюк Юлия Викторовна
от Максим
Дуже чудовий адвокат, зважена рішуча , проявила високий професіоналізм відвоювала справу, рекомендую !!!
Адвокат Царик Татьяна Григорьевна
от Арсен
багато піару на ділі ноль провалила справу
Адвокат Бартошук Валерия Александровна
от Олег
Однозначно ні
Адвокат Семенча Андрей Иванович
от Людмила
Він багато надурив людей.Гроші брав не малі, нічим не допомагав ,лище одні відговорки та обіцянки.Нехай ті кошти підуть сім'ї на сльози.Це вже крик душі!
Адвокат Костюк Елена Анатольевна
от Юрій Гальцов
Позитивна,надійна людина!Не залишить в скрутних обставинах,комунікабельна.