Малик Олександр Володимирович

Номер свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю № 002700 від 05.11.2020 (Рада адвокатів Запорізької області) . Обліковується у: Рада адвокатів Запорізької області
2.3
3 відгука

Малик О.В. працює адвокатом (Індивідуальна адвокатська діяльність).

Контактна інформація:

Робочий телефон: +38(096)109-76-08
E-mail: lawyermalyk@gmail.com

Адреса: 69005, Запорізька обл., Запорізький р-н., м. Запоріжжя, р-н Вознесенівський, вул. Лермонтова, буд. 19

Підвищення адвокатської кваліфікації
Рік прохожденняСтатус
2019 рікВиконано
2020 рікВиконано
2021 рікВиконано

Інформація про зупинення або припинення права на заняття адвокатською діяльністю

Право на заняття адвокатською діяльністю зупинено згідно п.1 ч.1 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 05.11.2020 на підставі заяви

Право на заняття адвокатською діяльністю поновлено згідно п.1 ч.4 ст.31 ЗУ "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" з 10.02.2021 на підставі заяви


Місто/область: м. Запоріжжя (Запорізька область)

Графік роботи:

Понеділок09:0018:00
Вівторок09:0018:00
Середа09:0018:00
Зараз відкрито
Четвер09:0018:00
П'ятниця09:0018:00
Субота11:0016:00
Неділя11:0015:00

Записатись на прийом
до адвоката

Графік роботи та прийому можуть змінитися! Попередньо уточніть по робочому телефону адвоката Малик О.В.


Відгуки о роботі адвоката Малик Олександр Володимирович

Христина
Я довго вагалася, чи писати цей відгук, але вирішила, що мій досвід може бути корисним іншим жінкам, які шукають юридичну допомогу і довіряють фахівцям у складний період свого життя. Моє звернення до цього адвоката було продиктоване стресом і відчаєм. Під час першої зустрічі він справив враження впевненої та досвідченої людини, запевнив, що ситуація “стандартна” і вирішиться без проблем. На жаль, реальність виявилася зовсім іншою. Після укладення домовленостей я відчула, що мої проблеми перестали бути для нього важливими. Замість підтримки та професійного супроводу я отримала байдужість, плутанину та постійне відчуття, що мене просто використовують як джерело оплати. Що саме пішло не так: 1. Надмірні обіцянки на початку Мені гарантували позитивний результат, не пояснивши можливі ризики та альтернативні сценарії. 2. Поверхневий підхід до справи Складалося враження, що адвокат не вникає в деталі й працює “за шаблоном”. 3. Постійна відсутність зв’язку Я змушена була сама нагадувати про себе, телефонувати і писати по кілька разів. 4. Фінансові вимоги без пояснень З’являлися нові суми за “термінові дії”, про які раніше не йшлося. 5. Неповага до емоцій клієнта Мої переживання знецінювалися фразами на кшталт “не драматизуйте”. 6. Непідготовленість до зустрічей Під час обговорень адвокат плутався в датах і фактах, які я вже неодноразово пояснювала. 7. Перекладання провини Усі помилки пояснювалися зовнішніми обставинами, але ніколи — власними діями. 8. Відсутність чітких пояснень Юридичні кроки не роз’яснювалися зрозумілою мовою, а питання ігнорувалися. 9. Порушення домовленостей Обіцяні терміни постійно змінювалися без попередження. 10. Байдужість до результату Я відчула, що після отримання коштів моя справа перестала бути для адвоката пріоритетною. Мій висновок Для мене ця співпраця стала великим розчаруванням. Я втратила час, гроші та спокій, а головне — довіру. У складних життєвих ситуаціях особливо важливо мати поруч фахівця, який не лише знає закон, а й поважає клієнта. Сподіваюся, цей приклад допоможе іншим жінкам бути уважнішими при виборі юридичної допомоги та не повторювати моїх помилок.
Андрій
Звернувся до нього, аби по швидкому розірвати шлюб, за позов загнув таку ціну, що лізли очі на лоб, однак погодився (про що пожалів потім), бо зовсім часу було мало, дружина зовсім дістала, гроші з мене витягує. Я собі думав, що все буде ок. Коли читав позовну заяву про розірвання шлюбу і вирішив знайти в інтернеті як взагалі вона пишеться (трошки аби ввійти в курс справи) - один в один з першого сайту, тільки підставив дані. Я в деякій мірі розумію, що там нічого нового не придумаєш, однак якщо береш послуги адвоката - ти впевнений в тому що ця людина обізнана. Тобто чувак зняв з мене 4000 грн тільки за те, щоб скопіювати з інтернету і підставити мої дані, більше нічого. На консультації він до мене звертався як незрозуміло до кого, в законодавстві плутається, не розуміє, що і як правильно, головне зробив візитівку і тикав її постійно, бо він класний адвокат. В суд документи я сам носив, оскільки, як він сказав "4000 це лише написання позовної заяви, а представництво ще дорожче". Якби справа була ультраскладна, тоді так, я навіть спорити не буду з ним. А так він позов писав більше 2-ох тижнів, хоча кормив мене обіцянками "сьогодні завтра", замість того, аби подати восени позов, подали аж в середині січня, оскільки в нього як не відпустка то Різдво. І да, до речі, нас не розлучили (хоча я проплатив судовий збір), оскільки нам дали строк на примирення з дружиною до кінця березня, я про це нічого не знав, коли дізнався, зателефонував йому, додатково оплатив консультацію і почув лише одне речення "чекайте кінця строку на примирення". Я чекав 29 березня, однак не знав що робити, дзвонив йому, він сказав що перетелефонує, однак по сьогоднішній день телефонує, поки моя екс-дружина, яка хоче втримати мене біля себе не подала заяву про те, що ми примирились і нам закрили провадження. Отакий "адвокат", отакі пироги, не рекомендую його взагалі. Я мало того що втратив 4000 грн, так ще й втратив судовий збір, втратив свій час, втратив нерви.Тому категорично НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!!
Вікторія
Дякую за онлайн консултацію адвоката у Вінниці. Я вражена! Все дуже чітко розказав Олександр Малик

Залиште відгук о роботі адвоката. Для цього оцініть роботу від 1 до 5 та заполніть форму нижче: