Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Головненко Ольга Михайловна
от Василий Иванович
Помогала в уголовном деле.
Адвокат Жегестовская Екатерина Георгиевна
от Інна
Не відповідає конкректно на поставлене запитання, оперує загально відомими фактами, кошти бере перед консультацією,бо , мабуть, знає, що після проведеної консультаціі навряд чи заплатять, бо немає за що.
Не рекомендую-втратите час і кошти!
Адвокат Жегестовская Екатерина Георгиевна
от Аліна
Не компетентна юриста, аферистка!
Адвокат Бевз Андрей Сергеевич
от Руслан
Суцільна брехня в ході роботи. Особливо стосовно військових справ. Не довіряйте цьому недоадвокату. Це ганьба адвокатури!
Адвокат Павлова Елена Александровна
от ---
ПАДЛО БРЕХЛИВОЕ!!!!Других слов НЕТ!!!!Тянет время,деньги,а результат "0"Поменяй профессию Павлова Елена!!!!Все,кто к ней обращался,очень были недовольны,агрессивно ведёт с клиентами!!!!
Адвокат Берковская Елена Николаевна
от Максим
Немає слів. Одне розчарування. Не рекомендую!!!
Адвокат Железняк Виктор Кузьмич
от Людмила
Вышел Победителем в справе по ПФ!!! Благодарю !!! ПФ не выплатил и присвоил себе спадщину ВПО за 3.3 года умершего пенсионера
Адвокат Моисеенко Елена Николаевна
от Наталія
Звернулися до Олени Миколаївни для постановки на військовий облік і оформлення відстрочки від призову. До цього в результаті роботи з іншими адвокатами мали відмову у наданні відстрочки. Олена Миколаївна грамотно підготувала документи для подачі, склала і надіслала всі необхідні заяви. В результаті, отримали і постановку на облік, за яку зовсім ніхто не брався, і відстрочку від мобілізації. Вдячні Вам за Вашу роботу, за відношення до клієнтів, за готовність в будь-який момент допомогти. Буду рекомендувати Вас всім.
Адвокат Павлова Елена Александровна
от ---
Обратились к адвокату-Павлова Елена.Никогда не консультировала,не было нормальных и доверительных отношений между клиентом и адвокатом.Было такое,что проспала на встречу(часто была на похмелье),приходилось постоянно ездить и забирать её на машине,cамому заниматься документами(отправкой и т.д.)Денег потрачено много,постоянно врала и тянула время.Жалеем,что к ней обратились.НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!
Адвокат Мартынюк Юрий Михайлович
от Катерина
Дуже розчарована роботою цього адвоката. За два роки він абсолютно нічим не допоміг у моїй справі. Не з’являвся на судові засідання, не попереджав, постійно ігнорував дзвінки та повідомлення. Увесь цей час справа просто стояла на місці.
Коли ми намагалися нарешті особисто поспілкуватися й дізнатися, чому така безвідповідальність, адвокат почав перекладати провину та навіть намагався представити ситуацію так, наче йому погрожують. Це виглядало як спроба уникнути будь-якої відповідальності за власну бездіяльність.
Вважаю цю співпрацю повною втратою часу, грошей і довіри. Категорично не рекомендую.