Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Сорока Орест Евгеньевич от Віктор
Адвокат профі своєї справи. У нас було всиновлення двох неповнолітніх дітей і було багато різних нюансів, але все було вирішено чітко, без зайвої метушні. Результатом задоволений. Рекомендую як фахівця у справах дітей 100%
Адвокат Савицкий Андрей Яковлевич от Ольга
Доброго дня! Отримала якісну адковатську допомогу. Все було вирішено грамотно та швидко. Ркомендую!
Адвокат Пузин Денис Николаевич от Павло Сергійович Полтава
Звернувся за допомогою до Пузіна Дениса щодо списання відсотків по кредиту. Більше 2 годин його колега мені все пояснював та ще скинув багато документів. Своє питання вирішив за їхньою допомогою за що м щира подяка. Відтепер буду рекомендувати та звертатися буду лише до адвоката Дениса Пузіна. Найкращий.
Адвокат Румянцев Алексей Сергеевич от Александр
Румянцев Олексій - горе-адвокат. Взяв кошти за цивільну справу - спочатку обіцяв 2 тижні, потім зовсім пропав. Не рекомендую цього прохвоста.
Адвокат Фогель Владимир Владимирович от Александр
Хочу искренне поблагодарить АДВОКАТА Фогель Вл.Вл. за проффессиональное ведение моего судебного Дела и позитивный результат. Доволен работой проффессионала Фогеля В.В. и рекомендую его, как Специалиста - Адвоката широкому кругу Людей, граждан Украины. Благодарю от души за Помощь в Судебном Деле.Браво!!!
Адвокат Бевз Андрей Сергеевич от Юрий
Очень благодарен Андрею Сергеевичу за помощь в оформлении раздела имущества в досудебном процессе.
Адвокат Костюченко Павел Юрьевич от Павло
Хороший адвокат быстро вошёл в курс дела, и хорошо делает свою работу, выиграл все дела
Адвокат Касянчук Сергей Викторович от Гена
ведео де його витягує мамка з ТЦК проказує рівень адвоката
Адвокат Пузин Денис Николаевич от Олександр Сергійович Лях
Отримав допомогу по кредитній справі. Все влаштовує, по суті та якісно. Суд тягнувся півтора місяця та рішення на мою користь. Хочу подякувати Денису Пузіну як найкращому адвокату та фахівцю своєї справи. Люди звертайтеся якщо вам необхідна адвокатська допомога лише до нього!!!!!