Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Еременко Сергей Григорьевич
от Григорій
Єременко Сергій Григорович, дуже грубий адвокат у спілкуванні з колегами , гроші дере , результат 0 негативний , хам і не порядна людина. Пора сидіть на пенсії пенсіонерам , а не бродить і хекать в суді . Йому не місце в адвокатурі, жорстокий бувший мент , а не адвокат. Не рекомендую нікому .
Адвокат Фокин Геннадий Григорьевич
от Олександр Віталійович Коваленко
Дякую за кваліфіковану допомогу. Успіхів Вам Геннадій Григорович.
Адвокат Маринов Андрей Владимирович
от Андрей
Не адвокат, а трепло. За всю карьеру - ни одного участия в судебном заседании. Один только этот факт, говорит о многом.
Оно даже позовну заяву не может нормально составить, такое впечатление, что законы и процедуру, начинает учить после первичной встречи с клиентом
Адвокат Головненко Ольга Михайловна
от Анна
Незнаю який вона юрист, але називає діючих військових пушечним м’ясом, хвалиться що відкупили своїх братів.
Адвокат Хрустовская Ольга Петровна
от Каріна
Така ж ситуація яку попереднього коментатора.
Відношення до справи і до клієнта на рівні "мені не до вас". В результаті перестала виходити на зв'язок, проігнорувала призначені судові засідання і зникла
Адвокат Тарасенко Дарья Юрьевна
от Ілля
Много гонора, мало пользы
Адвокат Яциник Владимир Васильевич
от Леонід
Нікому не раджу мати справу з Яциником!Не тримає слово,не виконує свої обіцянки.Людина непорядна,одна мета зібрати з людини гроші!
Адвокат Дмитренко Анна Эдуардовна
от Андрій і Елена
Адвокат по фінансових питаннях. Дуже толкова юрист, наша подруга. Але друга адреса в сумах не відповідає дійсності, вона в сумах ніколи не практикувала і не жила і не була, вона киянка з народження.
Адвокат Цимура Яромир Владимирович
от Оксана
Роботу зробив якісно та вчасно. Дуже вдячна.
Адвокат Пономаренко Андрей Владимирович
от Тетяна
Дуже рекомендую адвоката Андрія Володимировича. Він висококваліфікованими спеціаліст і гарна людина. Відповідальний серйозний, оперативно реагує на зміни в законодавстві, його поради є дуже кваліфікованими. Дуже важко в наш час знайти дійсно людину на своєму місці. Рідко пишу коментарі, але ця людина і адвокат заслуговує, щоб люди про нього знали. Дякую вам велике за вашу працю і людяність.