Отзывы о работе адвоката Булдыгина Мария Сергеевна

4.3
113 отзыва
Ірина
Я звернулася до Марії Сергіївни у складний для мене час. Отримала не лише професійну юридичну допомогу, а й людську підтримку. Всі мої питання були уважно вислухані, пояснення – зрозумілі, а результат перевищив очікування. Дуже вдячна за чесність, порядність і щиру зацікавленість у справі клієнта.
Олексій
Марія дуже гарний фахівець, швидкість і чесність,порядність з її боку .Я дуже задоволений її роботою рекомендую.
Павло
Дуже професійна робота. Питання з коректністю даних у системі ОБЕРІГ було вирішено максимально швидко та якісно. Своєчасна комунікація, чіткі пояснення й повний пакет документів. Те, що інші юристи не могли владнати місяць, Марія вирішила оперативно й без зайвих затримок.
Юлія
Скажу чесно, Марія - максимально професійний адвокат. Я знаю, про що говорю, тому ще вже мала справи з київськими адвокатами за інші гроші і з нульовим результатом. Тому Марія - наш сімейний адвокат зараз.
Андрей
На сотрудничество с Марией Сергеевной вышел через коллег по работе. Касательно решения моего весьма сложного вопроса все было сделано на высшем уровне, оговоренных условиях и в оговоренные сроки и с позитивным решением. В двух словах работу можно охарактеризовать как честность и профессионализм.
Антон Бутенко
Алла Сергіївна,ви самі можете прочитати те що написано вами?І кажите про помилки.Марія чудовий фахівець в своїй справі,допомогла мені звільнитися швидко і на законних підставах!Ні яких нарікань не має,рекомендую усім хто потребує допомоги.Окрім мене вона досягла моїм знайомим яким я її порекомендував!Усі залишилися задоволені!Я й надалі буду її рекомендувати!
Алла Сергіївна Торбунова
Зовсім не адекватна, вмого чолвіка відправила до пекла. Подала неадакветну заяву до суду, на ввсі зауваження не звертпла уваги. Приподачі рпплрту до частини знов зробилапомилка подала до учбової а він вже був у військової, а потім пішла у відпустку не передавши справу іншому адвокату і не відстежевула цю. Брала гроши наоіком, що є нпрот
Марина Б.
Мария Сергеевна ответственный,квалифицированный специалист. Помогла нам в судах (неоднократно)по делам должников в ОСМД. Всё суды выиграли. Всегда на связи. Рекомендую!
Катерина
Хочу вам рекомендувати Марію Сергіївну, як професірнала своєї справи. Допоможе, підтримає, вирішить питання та закриє справу на користь клієнта.
Катерина
З власного досвіду можу стверджувати, що Марія Сергіївна дуже компетентний і структурований фахівець. Вона швидко знайшла оптимальне рішення для мого складного питання, за що я дуже вдячна. Завжди оперативно відповідає на запити, комунікувати просто і комфортно, ставиться з порозумінням. Знайшла її через колег, бо компанія багато років довіряє їй вирішення різноманітних юридичних питань.

Добавить свой отзыв