Отзывы о работе адвоката Булдыгина Мария Сергеевна

4.3
113 отзыва
Светлана
Вкрай непорядна та не кваліфікована. Відгуки пише сама собі)
Владислав Мокрий 15.10.25
Дякую Марія Сергіївна за наполегливість та непохитність у моєї справі. Зараз це рідкісні якості у людей, а Ви Марія Сергіївна-людина.
Інна
Раджу всім звертатися до Маріі. Оперативно вирішую питання,на зв?язку 24/7. Дуже допогла мені і моїй сем?і , тоді коли нам відмовляли декілька адвокатів, тільки вона взялася за вирішення нашої проблеми.Дуже вдячна ій за співпрацю. Я для себе вирішила на майбутнє що буду звертатися тільки до неї ????
Світлана Гречко
Доброго дня. Я не замислюючись, рекомендувала б адвоката Марію. Це справжній професіонал. Вона обирає найкоротші та ефективніші шляхи для досягнення результату. Все це пояснює, агургументує та результат досягається у зазначені терміни. Усього найкращого Вам, Маріє!!!
Владислав Мокрий 15.10.25
Дякую Марія Сергіївна за наполегливість та непохитність у моєї справі. Зараз це рідкісні якості у людей, а Ви Марія Сергіївна-людина.
Владислав Мокрий 15.10.25
Дякую Марія Сергіївна за наполегливість та непохитність у моєї справі. Зараз це рідкісні якості у людей, а Ви Марія Сергіївна-людина.
Шафєєв Надір
Дякую Марії Булдигіній за ефективну і вдалу роботу над моєю справою. Було приємно співпрацювати, адже адвокат була завжди на зв'язку, чітко пояснювала етапи процесу та кваліфіковано готувала документи. Результатами дуже задоволений. Дякую за професіоналізм та підтримку. Рекомендую цього фахівця.
Маргарита
Спасибо большое Мария Сергеевна. Помогла освободить мужа из ТЦК(незаконно задержали),сопровождали на ВЛК,на законном уровне сделала отсрочку.Сейчас всегда на связи,по любым вопросам консультирует.Спасибо большое. Рекомендую!
Дмитрий
Очень хороший адвокат и человек , помогла мне уволиться с лав ЗСУ по состоянию здоровья, и решила мои все вопросы по выплатам ????
Алла, 29.09.25
Хочу залишити відгук про Марію Сергіївну. Висловлюю щиру подяку Марії за те, що допомогла чоловікові звільнитися з лав ЗСУ. По- перше адвокат дуже серйозно підійшла до нашої справи. По- друге відчувається її професіоналізм. По - третє зверталася в будь-який час, чого не пропонує більшість адвокатів. Це знавець своєї справи, людина з професійними здібностями. Рекомендую звертатися. Хочу подякувати, і побажати удачі в справах!

Добавить свой отзыв