Отзывы о работе адвоката Невольниченко Александр Алексеевич

4.0
22 отзыва
Сичик Дар'я
Сашенька!!! Дякую вам та пану Олексію за допомогу з братом бо я вже ні в кого і ні в що не вірила. Хай у вас все завжди виходить у роботі!!!
Сичик Дар'я
Сашенька!!! Дякую вам та пану Олексію за допомогу з братом бо я вже ні в кого і ні в що не вірила. Хай у вас все завжди виходить у роботі!!!
Величко Василь
Адвокат не шахрай, мене ошукали люди які використали його ім?ям, сам адвокат до цього не причетний . Будьте уважні!
Величко Василь
Адвокат не шахрай, мене ошукали люди які використали його ім?ям, сам адвокат до цього не причетний . Будьте уважні!
Василь Величко
Цей адвокат шахрай!!!!!!!!! Взяв гроші і зник!!!
Serhii
Оперативна допомога з виплатами Дякую !
Владимир
Адвокаты помогли с составлением документов и получением отсрочки. Спасибо, Александр.
Елена
Все советы грамотные и по закону. Удобно, что консультацию можно оплатить после получения.
Марина
Допоміг забрати сина з воєнкомату. ВЕЛИКЕ ДЯКУЮ!!!
Сергій
Я ще ніколи не був настільки розчарованим в спеціалісті. Замовив онлайн консультацію. Отримав одну пораду, про яку не просив через 20 хвилин після оплати та відповідь на одне з 5 питань — через 30 хвилин. Після чого Невольніченко Олександр просто перестав відповідати на повідомлення, хоча був в мережі. Вже пройшла доба після оплати консультації — Олександр так і не відповів на інші запитання, просто їх ігнорує.

Добавить свой отзыв