Відгуки о роботі адвоката Невольніченко Олександр Олексійович

4.0
22 відгука
Сторожук В.О.
Дякую Олександр Олексійович, що врятували дитину від мобілізації.Та за те, що настояли на своєму незівжючи на мої емоції. Вибачайте якщо що. Порядна і чесна людина,
Рузанна
спасибо за помощь
Вышегородский Андрей Николаевич
Касаемо военного права в их объединении много хороших адвокатов. Вопрос с выплатами решился небыстро, но решился положительно и это главное. По другим направлениям не обращался поэтому не знаю.
Марія М.
Дякую пану Олександру за допомогу у визволенні чоловіка з ТЦК. Удачі вам в роботі!
Вадим
Контора супер, дуже допомогли. Подали заяву до суду, справу закрили на мою користь Не дорого, професійно
Ольга Кохан
Помогли мужу в суде. Рекомендую
Вiктор Карпенко
Дякую за допомогу у найскладнiшi часи , Олександру Олексiйовичу . Зрозумiло пояснили, професiйно захистили, досягли успiху. Завдяки оперативним дiям, вдалося досягти чудового результату. Мое питання було вирiшено :" ВИКЛЮЧЕНИЙ З ВiЙСКОВОГО ОБЛiКУ " ДЯКУЮ ЗА ДОСЯГНУТУ ПЕРЕМОГУ! РЕКОМЕНДУЮ.
Віктор Оберемко.
Професійно розї..ав ТЦК у суді по всіх пунктах. Справедливість є.
Виктор
Хочу поблагодарить Александа Алексеевича за профессиональную помощь по вопросу с ВЛК. С Вашей помощью мне удалось добиться справедливости.Професионал в своем деле. Спасибо.????
Михайло Ярославович Даців
дякую за допомогу!

Додати свій відгук