Отзывы о работе адвоката Чумак Роман Васильевич
Матвєй
Повний треш. Не раджу. Нуль!!!
Ярослава
Якщо не бажаєте отримати підозру за кримінальну статтю не звертайтесь до Чумака та його команди.
Ivan
Мошенник
Крістіна
Не витрачайте час та гроші. Багато слів, дій ніяких. Програшний результат.
Ольга Іванівна
Пишу на прохання знайомих - адвокат ніякий. Краще пошукайте іншого.
Карина Вікторівна
Дуже погано.
Костянтин
Цей так званий «адвокат» — гальмо в квадраті. Жодного професіоналізму, тільки зайва вага в справі. Повний баласт, що тільки заважає й тягне на дно.
ВЛАДА
Повний нуль. Витрачений час та гроші
Софія
Погано
Тетяна
Дуже погано! Погоджуюсь із попередніми відгуками. Не витрачайте марно гроші!