Отзывы о работе адвоката Чумак Роман Васильевич
Ігор Ткаченко
Наша сім'я висловлює вдячність за професійну і доброчесну допомогу і підтримку у вирішенні правових питань, зокрема захисту інтересів дитини та раніше нарахування пенсії дружині, юридичній компанії "Арес". Ми отримали реальну адвокатську підтримку і повний юридичний супровід на всіх етапах розгляду справи. Під час підписання договору було сформовано оптимальну правову позицію, визначено ефективну стратегію правового захисту. Радимо всім звертатись до фірми "Арес". Ви отримаєте розуміння і якісні фахові послуги. Особлива подяка Чумаку Роману Васильовичу та Владиславу Зайцеву!
Іван
Роман Чумак, цей так званий ‘адвокат’, ганьба на всю країну! Поки справжні чоловіки в окопах з автоматами боронять Україну від ворога, цей нікчема сидить у теплому кріслі й займається якоюсь дурнею, що й близько не личить мужику в час війни. Замість того, щоб взяти зброю і стати пліч-о-пліч із захисниками, він копирсається в папірцях, наче якась баба на базарі. Сором і огида — ось що викликає цей ‘герой’ тилу!
Артур
Не витрачайте марно грощі
Яна
Таке собі ????
Альона
Непрофесійна поведінка