Відгуки об адвокатах України

Адвокат Волосовський Володимир Володимирович від Микола
Афіріст вимагав хабаря для судді
Адвокат Кошілко Микола Миколайович від Орина
Не рекомендую . Взяли 500 дол за свою роботу та нічого не зробили . Тільки допомогли справі прикордонникам та поліції. Шахраї!!!!!!
Адвокат Кузьмін Євген Олександрович від Роман
Адвокат дно, гроші бере а на суд навіть не зявляється
Адвокат Адамчук Павло Борисович від Дармограй Микола Петрович
Адвокат Адамчук Павло Борисович Адреса: 22000, Вінницька обл., Хмільницький р-н., м. Хмільник, вул. Леніна, буд. 33/1 Робочий телефон: +38(043)382-45-22 Графік роботи сьогодні: з 10:00 до 18:00
Адвокат Токарчук Вікторія Володимирівна від Технолог.
Добрый день!!! Благодарю Виктория за чесновыполненую работу????.такое отношение нас устраивает,работа выполнена с лихвой,рад такому знакомству,рады результату,премного благодарен.все чётко,сказали зделали,результат превзошёл все ожидания,спасибо спасибо и ещё раз огромное спасибо.вы лучшая????????????????????????
Адвокат Таламанчук Олександр Сергійович від Андрій Володимирович
Хочу подякувати адвокату Таламанчуку Олександру Сергійовичу за професійну допомогу. Завдяки його роботі справа за ст. 130 КУпАП була успішно закрита. Його робота допомогла мені вирішити проблему, і я вважаю, що він справді професіонал у своїй справі.
Адвокат Степанян Рубен Едуардович від Арестант
Черт , Армянский дружит с бабой наркоманкой Чирковой, своих близких имеют на деньги
Адвокат Шумський Ігор Васильович від Ірина
Дуже поганий адвокат. Не орієнтується в своїй справі. Не рекомендую. Взяв кошти за ведення справи 2 тижня не могла до нього додзвонитись. Це просто жах
Адвокат Щербинська Яна Володимирівна від Марго Флай
Дуже поганий фахівець. Взяла гроші за захист інтересів у суді моєї близької людини, за договором своїх зобов'язань не виконала. В результаті людина отримала величезний термін за нав'язаним звинуваченням про співпрацю із сепаратистами. Будьте обережні!
Адвокат Малик Олександр Володимирович від Христина
Я довго вагалася, чи писати цей відгук, але вирішила, що мій досвід може бути корисним іншим жінкам, які шукають юридичну допомогу і довіряють фахівцям у складний період свого життя. Моє звернення до цього адвоката було продиктоване стресом і відчаєм. Під час першої зустрічі він справив враження впевненої та досвідченої людини, запевнив, що ситуація “стандартна” і вирішиться без проблем. На жаль, реальність виявилася зовсім іншою. Після укладення домовленостей я відчула, що мої проблеми перестали бути для нього важливими. Замість підтримки та професійного супроводу я отримала байдужість, плутанину та постійне відчуття, що мене просто використовують як джерело оплати. Що саме пішло не так: 1. Надмірні обіцянки на початку Мені гарантували позитивний результат, не пояснивши можливі ризики та альтернативні сценарії. 2. Поверхневий підхід до справи Складалося враження, що адвокат не вникає в деталі й працює “за шаблоном”. 3. Постійна відсутність зв’язку Я змушена була сама нагадувати про себе, телефонувати і писати по кілька разів. 4. Фінансові вимоги без пояснень З’являлися нові суми за “термінові дії”, про які раніше не йшлося. 5. Неповага до емоцій клієнта Мої переживання знецінювалися фразами на кшталт “не драматизуйте”. 6. Непідготовленість до зустрічей Під час обговорень адвокат плутався в датах і фактах, які я вже неодноразово пояснювала. 7. Перекладання провини Усі помилки пояснювалися зовнішніми обставинами, але ніколи — власними діями. 8. Відсутність чітких пояснень Юридичні кроки не роз’яснювалися зрозумілою мовою, а питання ігнорувалися. 9. Порушення домовленостей Обіцяні терміни постійно змінювалися без попередження. 10. Байдужість до результату Я відчула, що після отримання коштів моя справа перестала бути для адвоката пріоритетною. Мій висновок Для мене ця співпраця стала великим розчаруванням. Я втратила час, гроші та спокій, а головне — довіру. У складних життєвих ситуаціях особливо важливо мати поруч фахівця, який не лише знає закон, а й поважає клієнта. Сподіваюся, цей приклад допоможе іншим жінкам бути уважнішими при виборі юридичної допомоги та не повторювати моїх помилок.