Відгуки о роботі адвоката Ярмолович Олексій Євгенович
Марина
Очень негативный опыт! Тоже обращалась по делу о разводе. Взял в два раза дороже, чем другие адвокаты!! Вначале вел себя нормально, потом просто начал хаметь. Дело так и не довел до конца, пришлось поменять адвоката. Деньги естественно не вернул.
Мария
звернулася до цього адвоката для віддаленого розірвання шлюбу. справа тягнеться з літа 2024 року (зараз лютий 2025 року) гроші оплачені, досі від нього бачила лише відписки. Дуже шкода, що не бачила цих відгуків раніше. Втрачені гроші та час.
Марина
Всім доброго дня, хотіла б залишити негативний відгук про цього з дозволу сказати адвоката, компетенція якого як і порядність викликає багато питань. По суті, звернулася до цього адвоката для розірвання шлюбу, в результаті справа з 1 лютого поточного року і досі не вирішена, хоча часу було достатньо. Кошти за не надану юридичну допомогу було отримано в повному обсязі, але ані свідоцтва про розірвання шлюбу ані заявленої апостилізації отримано не було, сума отримана цим шахраєм склала 16500 гривень. Обходьте стороною і не звертайтеся за будь-якими послугами до цього "юриста"!
Виолетта
Развод, взял 9 тысяч, услуги не предоставил, деньги не вернул. Мошенник!