Відгуки о роботі адвоката Бєлова Родіка Володимирівна
Вікторія
Велике ДЯКУЮ пані адвокату Беловой Р. В. За її професіоналізм в своїй справі. Яка працює з клієнтом 24/7. Вдячна від усього серця. Ціную вашу підтримку.Ви неймовірна, розумничка, яка любить свою справу! Дякую Вам за вашу працю, за допомогу людям у цей важкий час. Ваша праця, хоч і нелегка, але така потрібна.
Андрій
Дуже задоволений роботою професійна та відповідальна ,завжди на зв’язку.
Чітко пояснює всі кроки та ефективно вирішує питання. Рекомендую!
Отримав найкращій досвід!
Марина
Професіонал своєї справи, дуже відповідальний адвокат та дуже гарна і порядна людина. Допомогла безкоштовно, коли було скрутне становище, ще й на протязі двох років. При будь-якому зверненні - завжди стовідсотковий результат.
Марина
Продажна