Відгуки о роботі адвоката Бєлова Родіка Володимирівна
Вікторія
Родіка Володимирівна-справжній професіонал своєї справи.Неодноразово доводилось мати справу з цією досвідченою людиною.Якщо береться--справа буде завершена на користь її клієнтів.Рекомендую!
Віктор
Дуже вдячний вам) коли всі відмовились від мене тільки ви взяли мою справу та довели до необхідного результату)) дуже вдячний вам. Людина душа, людина з великої літери. Дякую)
Наталя
Чудовий адвокат! Професіоналізм, увага до деталей і позитивний результат. Дякую за підтримку та впевненість у справі. Обов’язково звернуся ще! Рекомендую!
Валерій
Радіка Ви професіонал вперше прочитав відгук за Вас в негативному форматі якщо конкуренти і замовляють таке тоді нехай обґрунтують фактами . Не зважайте на них , а далі займайтеся тим , що у Вас виходить на відмінно- допомагайте на далі людям . З повагою Валерій.
Лілія
Щиро дякую Родікі Володимирівні за високопрофесійну допомогу! Це адвокат, який дійсно розбирається у своїй справі, дотримується обіцянок та завжди на зв'язку.Її порядність та увага до деталей допомогли вирішити мою складну справу на мою користь. Рекомендую!
Адвокат Бєлова Родіка Володимирівна
Давид та Марічка, ви не були моїми клієнтамита не отримували консультацію, тому ваші коментарі та оцінки не є вмотивованими та розцінються як наклеп, за який передбачена кримінальна відповідальність.
Юлія
Дуже задоволена роботою адвоката. Компетентність, відповідальність і людяний підхід. Дякую за допомогу!
Найкраща у своїй справі ??????
Сергій
Людина, яка чітко та професійно виконує свою роботу. Відповідальна та людяна. Всім рекомендую!
Оксана
Я дуже задоволена роботою такого професіонала як адвоката,100 % порекомендую її та буду користуватися її послугами. А після написання таких відгуків , і навіть негативних, видно що адвокат Бєлова комусь сильно неподобається і дійсно працює.
Давид
Родіка Володимирівна дуже дуже непорядна людина! Незабаром зберуться всі ошукані нею люди та будуть приймати певні заходи до цієї «поважної « адвокатки. Невже вона впевнена, що вона втекла з Миколаєва та не буде нести відповідальності за свої шахрайські дії? Вона глибоко помиляється… бо за все прийдеться нести певну відповідальність!!!