Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Крыжановский Николай Валентинович
от Tala
Все продається і все покупається, як і адвокат крижанівський. Він не адвокат, він гаманець для збирання грошей. Хочете розлучення за два судових засідань, при наявності 28 років шлюбу, 3 дітей та майна - вам до николая. Напише, що сімейне життя ге вдалося і вуа ля. Грощі не смердять
Адвокат Крыжановский Николай Михайлович
от Ттт
Це так прекрасно, що адвокат з харкова втік до Мукачева. До кордону недалеко. Тцк можна оминути. Ну і гроші ж не смердять. Раджу всім, хто хоче незаконно отримати щось. Не раджу звертатись по реальну допомогу. Бо тут гроші вирішують усе
Адвокат Шестаков Вадим Иванович
от Станислав
Высокомерное хамло, берет бабки, а результата ноль, аферюга!!!!!
Адвокат Светличный Дмитрий Валерьевич
от Сусід
Це не адвокат, а пародія якась. Не рекомендую, бо завалить усе діло.
Адвокат Кривовяз Иван Григорьевич
от Олексій
Дуже хороший спеціаліст, видно, що знає свою справу.
Адвокат Подлесник Владимир Юрьевич
от Костянтин
Я, Погорєлов Костянтин Леонідович, сердечно дякую адвоката Підліснюк Володимира Юрійовича за професійно надану юридичну допомогу.
Уважно та грамотно переглянув та зібрав усі матеріали у справі. Всім рекомендую цього адвоката як професіонала! Справа по ч. 1 стаття 130 (КУпАП) була закрито швидко!
Величезна Вам подяка Володимир Юрійович!
Адвокат Пугач Анатолий Владимирович
от Антон
Не порядна людина, справи не вирішує , а навмисно затягує тягнучи з клієнтів кошти та створюючи нові ситуації для власного здобутку та погіршення ситуації клієнта
Адвокат Бирюков Сергей Викторович
от Гроний Антон Іванович
Абсолютно безграмотний адвокат, від якого більше проблем ніж користі. В своїй практиці порушує норми адвокатської етики, введення суду та правоохоронних органів в оману, порушує норми конфлікту інтересів. Конфліктна та непорядна людина.
Адвокат Прядка Виталий Михайлович
от Наталія
Хапуга.Надіялась,що в Черкасах працюють фахові адвокати,на порядок вищі чим в Ззолотоноші ,а вони одинакові шахраї.Забрав 11000, за одне судове засідання зміг виступити за мирову угоду з опонентами,перед засіданням зі мною як з клієнтом не зустрівся навіть.Зі справою не ознайомлювався,бо навіть не знав кого захищати на судовому засіданні.І совісті хватило забрати гроші за невиконану роботу.Остерігайтесь люди добрі аферистів-адвокатів.
Адвокат Пузин Денис Николаевич
от Лера
Дякую за справу! Лише позитивний відгук! Всім раджу! Справа щодо ДТП, вже навіть відшкодовано. Рекомендую.