Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Страшок Евгений Владимирович от Георгій
Звернувся за допомогою з документами в суді по аліментах, заплатив йому 10000 грн, віддів йому позов, сказав все зробить. Через місяць прийшло повідомлення про засідання, зателефонував йому - сказав все подав та буде присутній на суді. Через 3 неділі в дії рішеннч суду - нікого не було і нічого не подано. Почав телефонува, він занятий в Шостці, потім в дорозі, потім хворий, все казав зробить і виправить. Пройшло 5 місяців, ховається гроші вор не повертає. Він не адвокат, а вор!
Адвокат Хряпинская Светлана Степановна от Аласанія Віола
Дуже професійне ведення справи.. Грамотно. Лаконічно. Результативно. Вражає людяність і відповідальність. Рекомендую!
Адвокат Буженко Юрий Сергеевич от Marta
Нікому не раджу звертатися до Буженко Ю.С. та його до компаньона Копошиліна К. На кожному засіданні судового процессу судді натякали на непрофесійність навіть в позовній заяві. Неуважні, навіть плутають адреси, ініціали. Не допроситися було документів по справі.Треба було по декілька тижнів чекати відповідь на особисту переписку про хід роботи та її результати. Багато зайвого, непотрібного, а по справі не мають конкретики та роблять на свій розсуд, не узгоджуючи з клієнтом. Вартість послуг спочатку оговорюється договором одна, на виході інша. Розцінки пізніше називаються коштовні. Будьте уважні
Адвокат Калиниченко Александра Викторовна от Степан
Дуже допомогла . Коштів було обмаль і Олександра провела засідання безкоштовно . Вдячний, як би не вона залишився б без квартири.
Адвокат Калиниченко Александра Викторовна от Сергій
Кваліфікована адвокатка. Рекомендую
Адвокат Калиниченко Александра Викторовна от Олена
Дякую Олександрі за якісно надані послуги!
Адвокат Михальчук Ольга Викторовна от Сергій Петрович
Не серьойзна людина. Не знає навіть закону про адвокатуру і про адвокатську етику
Адвокат Гимары Ренат Ахмедович от Ренат Гімарі
Не знаю чиї це коментарі але точно не моїх клієнтів ????
Адвокат Гимары Ренат Ахмедович от Вікторія
Ренат Ахмедович дійсно майстер своєї справи! Допоміг мені вирішити питання, на яке інший адвокат розвів плечима та одразу сказав, що справа програшна! Дуже вдячна за вирішення мого питання! Побільше б таких спеціалістів!
Адвокат Сотская Светлана Алексеевна от Олена М.
Нікому не раджу!!! Жодної допомоги,просто тягне з людей гроші.