Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Януль-Сидорчук Кристина Викторовна от Мирослав
Некомпетентна і до того, приписує стаж роботи. Гроші на вітер
Адвокат Гостищева Валентина Валентиновна от Петро
Взяла гроші, две місяці морочила голову різними відмазками, а потім взагалі три місяці не виходить на зв'язок!!! Договір укладений, але на дзвінки не відповідає, повідомлення не читає!
Адвокат Осташ Михаил Савович от Олег
Шахрай!
Адвокат Салюк Инна Валерьевна от Дмитрук Оксана
Адвокат Салюк Інна Валеріївна висококваліфікований фахівець. Професіонал своєї справи. Зверталися до неї з надскладним випадком. Оскарження рішення МСЕК. Завдяки високій професійності Інни Валеріївна та відповідальному ставленню до своєї справи. Ми змогли домогтися справедливого рішення. Щиро дякую Вам за вашу працю.
Адвокат Ручковская Виктория Александровна от Сергій
Професіанал свого діла!
Адвокат Страшок Евгений Владимирович от Сеггій
Дуже задоволений що знайшов цей сайт, підтримую кожне слово, після отримання грошей, Євген пропав, перестав відповідати на телефонні дзвінки. Справу в суді в зв'язку з його бездіяльністю дуже затягнули, потім мав великі проблеми. Наразі прошу всіх хто незадоволений його роботою звернутися до мене потрібно писати листи, скарги щоб притягнути його до дисциплінарної відповідальності. Мій номер 0934852037, давайте гуртуватися тому що це не можна так залишати!
Адвокат Грабитель Сергей Валерьевич от Олена
Порядний адвокат,все коротко і по ділу
Адвокат Страшок Евгений Владимирович от Сергій
Хто постраждав або кому він не виконав послугу телефонуйте мені потрібно згуртовуватися!! 0934852037
Адвокат Бардина Наталья Александровна от Саша
Будучи служебным лицом БАРДИНА НАТАЛИЯ АЛЕКСАНДРОВНА препятствует в реализации трудовых прав, чем грубо нарушает законодательство о труде. Очень не рекомендую этого человека для сотрудничества !
Адвокат Тарала Алексей Николаевич от Павло
Краще самі вивчить право ніж звертайтесь до цього адковата. Для нього ви цікаві поки він від вас не отримає кошти, після отримання коштів ніяк не вирішує ваше питання роками. Не тримає слово і весь час одні відмазки! Через такого адвоката втратите час і нерви, але скаргу в колегію адковата все-одно треба писати!!!