Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Василенко Татьяна Васильевна от Борис
Зовсім некомпетентна особа не рекомендую зв'язуватись на телефон не відповідає багато чього обіцяє і не робить
Адвокат Шевчук Олег Мануилович от Радик
Олег Шевчук - это очень без ответственный и не профессиональный в своей сфере деятельности человек. Денежку Взял сразу за свои услуги , и долгое время кормил завтраками , что решиться вопрос которым он занялся , а в итоге и во все перестал отвечать на звонки , и дело было не решено по сей день . Не рекомендую к нему обращаться . У него профессиональные навыки мошенника, разводка чистой воды на деньги своих бедолаг клиентов которые к нему обратились.
Адвокат Головненко Ольга Михайловна от Козловський Артем Олександрович
Написали разом запит, підготували набір документів для подачі, довідку, яку треба було взяти - отримано. Я повністю задоволений.
Адвокат Диденко Наталья Петровна от Олена
Не дотримується своїх обов'язків щодо клієнтів,таких як бачити їх особисто і не обговорює з клієнтами хід справи до кінця. Однієї судової справи не зробила, а в іншій її помилка ледь не призвела до втрати нею адвокатської практики. Звинуватила мене в ненаданні її всієї інформації,але ж я про її обов'язки щодо клієнтів нічого не знаю і слідкувати за тим щоб вона особисто бачилася з усіма фігурантами справи не моя турбота!Треба постійно нагадувати що в неї моя справа,і питати чи вона зроблена,чи всі документи є. Це втомлює і виснажує. За три роки з однією справою так всього по справі і не зробила. Шкода! Як людина вона спокійна і не конфліктна,але невідомість виснажує,а недороблені справи затягують час.
Адвокат Мороз Людмила Святославовна от Ігор
Дякую Мороз Людмилі Сятославівні за кваліфіковану юридичну допомогу! Вкотре переконався, що досвідчений спеціаліст в особі пані Людмили, може вирішити різні складні задачі не за усі гроші світу!
Адвокат Денисенко Мария Васильевна от Павло
Дякую за ваш професіоналізм і допомогу
Адвокат Дейнека Сергей Леонидович от Лариса
Допомоги 0, замість допомоги дає поради, які ускладнюють становище, ще і хам
Адвокат Скрябин Алексей Николаевич от Анонім
Жахливий адвокат, не знає своєї справи, не дає сказати слова. Більше понтів, ніж діла. Шкодую, що обрала його.
Адвокат Белобабка Валентин Валентинович от юлія
Дуже не рекомендую! одні тільки - бла - бла- бла... Робота не зроблена! Гроші повертати не бажає, на телефонні дзвінки не відповідає! Ганьба таким адвокатам!