Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Александр Владимирович Сахнюк
от Оксана Оноповєнко
Хочю розмовляти по телефону, бо писати занадто довго.
Адвокат Кривенко Ирина Михайловна
от Вікторія Охріменко
Звільнила мого чоловіка зі служби у ЗСУ, тоді як попередні усі адвокати сказали що це неможливо!
Адвокат Люлик Роман Иванович
от Віталій
Після кількох невдалих спроб вирішити свою справу з іншим юристом, вирішив звернутися до Романа Люлика за рекомендацією. І чесно — не пошкодував. Людина чітко пояснила, що реально можна зробити, а що — просто затягування часу. Буквально за пару тижнів усе зрушило з місця. Без зайвих обіцянок, але з дією. До цього читав коментарі — деякі явно написані на замовлення, і тому мав сумніви, але тепер можу з впевненістю сказати: працює чітко, грамотно і без “води”. Рекомендую, як фахівця!
Адвокат Гераско Вадим Вячеславович
от Александр Гура
Не рекомендую.
Адвокат Головненко Ольга Михайловна
от Дима Чернявский
Специалист своего дела
Адвокат Кушнир Богдан Сергеевич
от Потерпіла
Дуже неприємна і зухвала особа.
Адвокат Калинич Иван Иванович
от Руслан
Поміркований і чесний адвокат
Адвокат Педенко Дмитрий Владимирович
от Надія
Не раджу,підставляє клієнтів. Як людина дуже дешевий продажний.
Адвокат Яцемирский Евгений Владимирович
от Олег
У 2024 році адвокат Яцемірський Євген Володимирович, який був наданий юридичною компанією, вкрай неналежне виконував свої обов'язки, більше того - суттєво нашкодив розгляду в суді справи із земельного питання та у кримінальному провадженні щодо підробки землевпорядних документів. Постійно вводить в оману, не відповідає на телефонні дзвінки за домовленості. За день до судового засідання "раптово захворів". На друге засідання прийшов із значним запізненням, у непристойному стані, що суперечить нормам моралі та етикету. В своїх неодноразових виправленнях посилається на те, що його начебто затримували в ТЦК на декілька діб та відбирали телефон! Згодом юридична компанія звільнила такого "працівника. Я просив його повернути фото документи по моїй справі, але він не відгукнувся. Нещодавно він через смс-повідомлення звернувся до мене про грошову допомогу для лікування сина. Я сказав йому, що можу подбати про належне лікування у Києві. Проте, він посилається, що тільки гроші можуть допомогти! Будьте обережні з цим шахраєм. Наразі готую відповідні матеріали щодо його дисциплінарної відповідальності, приєднуйтесь. Можу засвідчити його неправомірні дії у судах та кримінальних справах.
Адвокат Евдокимов Евгений Николаевич
от Роман
Редкий машеник. Взял 27000 гр чтоб закрыли дело по Статье 130.Стал присылать файлы с текстами чтоб я их распечатал и отправил в Полицию и Суды.Потом сказал
прийдет смс пойдешь в суд. В суде на заседании сказали что не рассматривают мои тексты так как к протоколу они не имеют не какого отношения