Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Евдокимов Евгений Николаевич от Ірина
Дякую Євгену Миколайовичу за допомогу у вирішенні мого питання . Компетентний юрист.
Адвокат Семиволос Владимир Владиславович от Верещагін Д.
Кращий адвокат
Адвокат Каплун Олег Борисович от Татьяна
Почему я прочитала о нём отзывы только сейчас?! на самом деле просто ноль, как и писали за него. Жаль потерянного времени и денег. понятно что хорошие отзывы написали друзья и родственники.
Адвокат Гергель Сергей Владимирович от Валентина
Конченый аферист. Обещал освободить под залог 1000 000грн брата. Взял за решение вопроса 2000$. На заседание не пришёл, трубку телефона не берет, по адресу указаному в чате на Пастера его никто не знает. Брату продлили арест. Просто кинул на на 4500$. Где эту мразь искать подскажите?????
Адвокат Добрянская Оксана Сергеевна от Євгее
Не рекомендую. Бере кошти, не виходить на зв'язок, а потім просто зникає. Права не заняття адвокатською діяльністю не має. Досвіду теж.
Адвокат Возный Николай Викторович от ВИТАЛИЙ
Не адвокат а обычный мошенник
Адвокат Радий Лилия Николаевна от Світлана
Лілія Миколаївна справжній професіонал своєї справи .
Адвокат Лозыцкая Валерия Валерьевна от Тетяна
Рекомендую. Професіонал високого рівня.
Адвокат Добрянская Оксана Сергеевна от Олена
Не ведіться. В Конотопі її всі знають. Брехня на брехні, причому абсолютно всім. І рідним, і не рідним, колегам, просто чужим людям. АБСОЛЮТНО ВСІМ!!!!! Вона вже "Помічником прокурора" була, а як потім виявилось, то вона просто їздила до столиці "обслуговувати" папіка, а фіктивно числилась у В/Ч під Києвом, хоча навіть не знає, де то все знаходиться. А всім говорила, що працює "ПОМІЧНИКОМ ПРОКУРОРА" в столиці. Працювала так що аж двох дітей нагуляла від одруженого і все це повісила на законного чоловіка. Тому цю аферистку в Конторі всі знають, а хто не знає дай вам Боже її не знати. Бережіть себе, свої нерви і кошти. Ретельно перевіряйте тих, кому довіряєте свою справу.
Адвокат Каплун Олег Борисович от Ирина ВАсильевна
Спасибо!!!! Помог в вопросе о земле!!