Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Вельможка Анна Игоревна от Ольга
Зверталась за послугою моя мама, гроші були взяті, толку ніякого.. звернення було стосовно подачі документів до пенсійного.. звертаючись до адвоката сподіваєшься на допомогу з оформленням, запросом всіх довідок які потрібно, платиш за це людині гроші.. а по факту спілкуєшься з її секретарем бо її немає на місці та бігаєш сама збираєш усі довідки.. спілкування жахливе, ніби їй всі должні.. по факту не правильно нарахували пенсію, знову звернулись до неї так як вона подавала документи.. але щоб до неї потрапити знову приїдь і заплати 1000 грн за консультацію.. не зрозуміло за що.. не рекомендую як адвоката, більше схожа на аферистку
Адвокат Качмарь Вячеслав Александрович от Санчо
Перчер форева
Адвокат Головненко Ольга Михайловна от Даша Михайленко
Буду обращаться
Адвокат Гривачевская Лариса Николаевна от Павло Пижевський Володимирович
Мені треба ваша допомога зараз якщо можна
Адвокат Грабитель Сергей Валерьевич от Андрій
Норм.,рекомендую по війс.справах
Адвокат Дидковский Алексей Владимирович от Олена П.
Взагалі не сподобалось звернення. Фірма наче розкручена, а справою займався не адвокат, а його юристи які не були навіть адвокатами. Результат - програна справа.
Адвокат Кравченко Ксения Николаевна от Денис
Фахівець своєї справи
Адвокат Острицкий Андрей Олегович от Олексій
обманює людей, обіцяє виконати роботи, а нічого не робить, одні балачки, а результату нуль
Адвокат Головинова Руслана Владимировна от Татьяна
Огромная благодарность Руслане Владимировне Головиновой. Обратились к ней за помощью при оформлении пенсии для мужа. Очень профессионально проявляет себя как специалист. Очень вежливый и отзывчивый человек, которому хочется выразить слова благодарности. Рекомендуем своим друзьям и знакомым. Большое спасибо вам.
Адвокат Волк Михаил Вадимович от Людмила
Доброго вечіра, на який час завтра до Вас можливо підійти і на яку адресу. Питання по виплаті аліментів. Донька знаходиться зараз в Хмельницькій області а позивач зненьшує аліменти, чи це законно і так далі.......