Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Сулима Игорь Романович от Таня
Багато обіцяє а робить 0
Адвокат Сулима Игорь Романович от Катерина
Ганьба таким адвокатам.Гроші важливіші ніж людське невинне життя.Лишити ліцензії назавжди!
Адвокат Сулима Игорь Романович от Tetiana
Мій досвід співпраці з адвокатом Ігорем Романовичем Сулимою залишив украй негативне враження. На моє переконання, ця людина не виправдала довіри, яку їй було надано. Особливо обурює ситуація, коли були отримані значні кошти на проведення експертиз, однак обіцяні дії не були виконані, а гроші не повернуті. Усі ці обставини можуть бути підтверджені відповідними доказами. Найбільше болить те, що йдеться про долю Вячеслава Зінченка, який довірив своє життя та майбутнє своєму захиснику. Родина та небайдужі люди збирали кошти, сподіваючись на чесний і професійний захист, але натомість отримали глибоке розчарування. Адвокат зобов'язаний боротися за свого клієнта, використовувати всі законні можливості для захисту його прав та інтересів. Коли людина, якій довірено захист, не виконує взяті на себе зобов'язання, це викликає серйозні запитання щодо її професійної етики та відповідальності. Особливо важко усвідомлювати, що мова йде про молодого хлопця, який розраховував на допомогу та підтримку. Довіру можна втратити лише один раз, а наслідки такої втрати залишаються на все життя. Кожен має право знати про подібний досвід співпраці, щоб самостійно робити висновки перед тим, як довірити адвокату свою долю та майбутнє.
Адвокат Сулима Игорь Романович от Таня
Недобросовісний
Адвокат Сулима Игорь Романович от Натуся Бабайка
Якщо чесно тут потрібно поставити шкалу від нуля бо нуль це правильна оцінка для такого нікудишнього адвоката!Роботи нуль обманює людей на гроші і не робить своєї роботи .Можу сказати шахрай!
Адвокат Сулима Игорь Романович от Лусине
Это не адвокат, а предатель. Действует в сговоре с обвинением, берет большие деньги, входит в доверию, не допускает плрядочных адвокатов к делу, чтобы выполнить заказ, помогать обвинению посадить обвиняемого. Таких адвокатов нужно лишить лицензию, это машенничество. Взял большие деньги за эксперьизы, но в реальности эксперттза не было сделано, а деньги ушли в его карман. Не обращайтесь к нему, он бстрее вас посадит, чем прокуроры! Ганба таким адвокатам!
Адвокат Лихогод Наталья Владимировна от Serhii
Дуже хамовита.
Адвокат Жегестовская Екатерина Георгиевна от Світланаа
Увага!!! Шукаю осіб, які у свій час постраждали від дій адвоката Жегестовської Катерини. Мала в житті негативний досвід співпраці з вказаним адвокатом. Мали місце порушення адвотатської етики, неправомірне затребування грошей за послуги, які не були пропиисані в договорі і по суті не були надані. Рахунки виставлялись "від балди", без документального підтвердження витрат. Договір складений з порушеннями (в одному із пунктів по оплаті була диилема на величезну суму, яку можна було трактувати на користь адвоката). Затягування засідань - на 3 засідання іх шестии адвокат просто не з"являлась з причиини - у мене не вииходить прибутии в суд. Після чого засідання переносилось на тривалий час. Про неявку попереджала за годиину до початку засідання. А на одне не з"явиилась навіть не попередивши. Протидіє наміру позивача розірвати договір. Секретар двоката здійснила грубе порушення, відмовившии прийняти і зареєструвати заяву позивача про розірвання договору Наполягає, що не залежно від факту розірвання, позивач все рівно змушений виплатити гонорар успіху. Погрожує судом. На підставі переліченого маю намір подати скаргу в КДКА по фактм порушення адвокатської етики. Якщо будуть бажаючі долучитись до цієї справи, то може стояти питання позбавлення адвокатської ліцензії недобросовісного адвоката.
Адвокат Сулима Игорь Романович от Яна
Розчарував мене в свої порядочності і професіоналізмі..гроші дере а толку 0
Адвокат Иванова Анна Степановна от Віолетта
Побачила вакансію цієї адвокатки в Threads. Офіційного працевлаштування не передбачено, зате перелік обов’язків тягне на двох людей. Оплата символічна, вимоги космічні. Складається враження, що шукають не працівника, а ентузіаста, який готовий працювати за "дякую". Загалом шукають лоха за три медяка