Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Савосюк Наталья Палладиевна от Підкрушний Юрій Петрович
Відмінна робота, високий професіоналізм. Щиро вдячні!
Адвокат Кузьмина Татьяна Григорьевна от Алина
Мошенница! Берет деньги, а толку никакого. НЕ ВЕДИТЕСЬ ЛЮДИ!
Адвокат Зеленский Станислав Витальевич от Віталій
Дуже приємний адвокат. Він мою справу виграв. Я йому вдячний. Грошей своїх коштує.
Адвокат Местечкин Игорь Владимирович от Анастасія
Професіонал своєї справи. Справедлива і чесна людина????
Адвокат Головинова Руслана Владимировна от Баранов Владимир
Висловлюю свою подяку Головіній Руслані Володимирівні за допомогу в оформленні пенсії. Руслана Володимирівна ввічливий та чуйний адвокат. Юридично грамотно веде справу, своєчасно та чітко передає документи по відповідних інстанціях, при цьому постійно перебуває на зв'язку з інформацією про те, на якому етапі знаходиться справа. Рекомендую до співпраці.
Адвокат Пузин Денис Николаевич от Олександр Сергійович клієнт
Звернувся за консультацією щодо банківського кредиту, за яким уже тривала судова справа. Ситуація здавалася складною, банк тиснув, а перспективи були незрозумілими. Результат це перемога в суді. Банку відмовлено, мої інтереси повністю захищені. Дякую за професіоналізм, чесну консультацію та реальний результат, а не порожні обіцянки. Рекомендую всім, хто має проблеми з банківськими кредитами. Команда адвоката Дениса Пузіна найкраща!!!
Адвокат Баженов Дмитрий Викторович от Ирина
Столкнулся с неправомерным удержанием или задержкой выплаты денежного обеспечения. Адвокат детально изучил приказы, финансовые документы и составил официальные запросы и жалобы. Благодаря его вмешательству, средства были выплачены в полном объеме
Адвокат Фляшовский Вадим Анатольевич от Ірина
Самий надійний та грамотний адвокат!!!!
Адвокат Кузьмина Татьяна Григорьевна от Василь
Дякую за надану допомогу! Раджу всім, хто шукає дійсно гарного спеціаліста !
Адвокат Кузьмина Татьяна Григорьевна от Марго
Дякую за підтримку, спокій і впевненість, яку ви дали у непростій ситуації. Зрозуміло пояснено без обіцянок, але з реальним результатом. Приємно було мати справу. Буду звертатися ще і рекомендувати знайомим