Отзывы об адвокатах Украины

Адвокат Август Александра Петровна от Santonig
???? ???µ ?±???»?????µ ?????????????????? ?? ???????µ???????? ???µ???° ?????????????° ?? ???°?? ???????????? ?? ?±???»?µ?µ ?? ?????????»?????°???? ?? ?????????»?????°???? ?? ?±???»?µ?µ ???????µ.
Адвокат Федасюк Анна Анатольевна от Іванка
Гарно обдурила, думала допоможе, але ні, взяла кошти, результату 0. Каже що вина військова частина, а на питання що ви зробили відповіді нема.
Адвокат Дудчик Олег Михайлович от Алекс
Доброго,хочу оформити заяву на відмову від спадщини на користь сина
Адвокат Рубцова Камилия Вячеславовна от Ольга Т.
На протязі 5 років пані Камілія надавала допомогу моїй сім'ї по різних сімейних питаннях. Вона буквально наш Ангел Охоронець! Не було такої проблеми, аби вона її не змогла вирішити. Завжди чесно каже чи зможе реально допомогти і не дерла гроші за повітря. До кінця життя буду їй вдячна за все. Камілочко, якщо Ви це читаєте, то знайте Ви мій зразок для наслідування! Мій колишній чоловік з його сімейкою досі Вас боїться і більше мене не тривожать.
Адвокат Рубцова Камилия Вячеславовна от Ольга Т.
На протязі 5 років пані Камілія надавала допомогу моїй сім'ї по різних сімейних питаннях. Вона буквально наш Ангел Охоронець! Не було такої проблеми, аби вона її не змогла вирішити. Завжди чесно каже чи зможе реально допомогти і не дерла гроші за повітря. До кінця життя буду їй вдячна за все. Камілочко, якщо Ви це читаєте, то знайте Ви мій зразок для наслідування! Мій колишній чоловік з його сімейкою досі Вас боїться і більше мене не тривожать.
Адвокат Цуняк Владимир Иосифович от Вікторія
Жахливе відношення до людей
Адвокат Позняк Инесса Станиславовна от Ганна
Безвідповідальна особа,бере гроші і не малі суми ,а по факту,ігнорує повідомлення,на дзвінки не відповідає,не виконує договір.Не рекомендую.
Адвокат Носенко Игорь Петрович от Михаил
Дилетант. Опыта нет. Багажа знаний нет. Одни эмоции.
Адвокат Воронков Владимир Алексеевич от Вадим
Наглый хам. Вымогатель. Не заседания не является.
Адвокат Вершинин Константин Валерьевич от Романченко
Жахливий "адвокат"! Не звертайтесь, пожалієте!