Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Белова Родика Владимировна
от Дмитро
Дуже вдячний адвокату Родіці Бєловій за допомогу. Підтримала і дала чіткий план дій. Видно, що людина працює чесно і з повагою до клієнтів.
Бачу тут погані відгуки, не розумію, навіщо їх пишуть. Це неправда!!!
Мені Родіку порекомендували знайомі знайомих котрі користувалися її послугами , і я не пошкодував!
Адвокат Григоров Виталий Богданович
от Світлана Кондзеля
Компетентний, професійний, виважений, порядний адвокат. Щиро рекомендую.
Адвокат Студенцов Александр Александрович
от Олег
Дякую адвокату Олександру, допоміг професійно. Негативні відгуки пишуть конкуренти, не довіряйте їм, рекомендую щиро всім. Найкращий адвокат
Адвокат Диковский Максим Романович
от Анна Василівна
Дивовижне гімно. Кончений.
Адвокат Алексеев Олег Васильевич
от Катерина
Хороший спеціаліст !)
Адвокат Жегестовская Екатерина Георгиевна
от андрій
жахливий адвокат
лище скидаю перепитує чи все оплачено а свою роботу не виконує!! жах просто
Адвокат Воропаев Виталий Вячеславович
от Соседка
У Виталия чёрная полоса. Алкоголь, жена изменяет ну и маса других проблем!
Адвокат Шпак Надежда Александровна
от Павло
Сука ти і твій йобарь хто він уголоник сбущник. Вам сидіть надо. Тварь кончена сколько ти з ним людей будеш кидати на гроші.
Адвокат Островерхов Сергей Геннадьевич
от Безответственный Критин
Берет деньги и не доводит дела пропадает
Адвокат Гулийчук Сергей Викторович
от Віталій Сидорчук
Ірино, ось ви пишете якесь звинувачення, не пояснюючи чому? Для кого взагалі розраховані такі тексти? Маєте, що сказати, кажіть, а не принижуйтесь!
А от що скажу я і весь колектив Міжнародного благодійного фонду «Діти Чорнобиля за виживання!?
Наша благодійниця втрапила в дуже складну ситуацію, не без вини…..
Два адвокати по різним причинам відмовлятись рятувати дівчину в дуже складну ситуацію… Але професіонали завжди є і не всі тікають від важкої роботи! Сергій, дізнавшись ситуацію, взявся захищати нашу волонтерку!
Професійний підхід і правильне бачення своєї справи у Сергія не віднімеш!
Повірте, цю справу вивчали наші юристи і попередні адвокати, які так чи інакше не допомогли нам….
Як віцепрезидент фонду, дуже задоволений, що нам випала доля працювати з Актум-груп і оцінити роботою професіонала.
Справа ще не закінчена, але я вже пишу враження від всього нашого колективу!