Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Гримайло Екатерина Леонидовна
от Квітославв
ШАНОВНІ!!!! Якщо ця адвокатка, дуже хороша по ваших словах, то чому на неї відкрито кримінальне провадження? Та як ви думаєте, за які кошти було внесено заставу в 1 мільйон гривень, щоб не посадили до тюрми на гарненький строк?????
Адвокат Онищук Инна Олеговна
от Павло
У жодному разі не звертайтеся до цієї особи — шахрайка.
Адвокат Личман Татьяна Владимировна
от Александр
Тварь редкостная. Не связывайтесь с ней. Кинула на крупную сумму пообещав решить вопрос
Адвокат Чернец Виталий Николаевич
от Наталя
Гіршого адвоката знайти не можливо. Бреше, нічого не робить для захисту клієнта. Співпрацює з Центрами правової допомоги, які вкупі "розводять" людей на гроші. Втрачений час не повернути! Звертайтеся до професійних адвокатів, які знають законодавство та що таке адвокатьстка етика та честь.
Адвокат Петруша Александр Константинович
от Людмила
Номер телефона этого пидораса, 099-071-7770
Живет в кадорре в аркадии. Генуэзская 3в. Квартира 58. Ездит на бежевом лексусе ВН 5732 ЕК. Кинул моего мужа на 1200$ . Написал заявление за вымогательство. ( может поменял машину и место жительства, не знаю) часто можно встретить в ресторане чили, рыба и еще говорят арк спа и синерджи. Ходит с двумя собаками.
Адвокат Опольская Наталья Михайловна
от Анастасія
НЕ РЕКОМЕНДУЮ!!!!!!!!!!!!!
1.На консультації було озвучено вартість всього процесу, згодом кожна заява, кожен похід до суду стягується плата, причому занадто висока по відношенню до заяви яка є стандартною, яку Ви самі можете безкоштовно скачати на саті суду.
2. Було проговорено два обов"язкових пункт позову, один з яких вона забула прописати, БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО!!!!я проговорила з нею декілька разів свої вимоги до відповідача.
3.Адвокат - НЕ МАЄ договору, хоча більшість адвокатів заключають їх для розуміння прав та оплати послуг, а тут рулетка, тому готуйтеся що на кожному кроці ви платитимете ще і ще і ще.
4. За позов на аліменти вона стягнула за стандартну позовну заяву 8тис.грн , в якій умудрилася зробити помилку у даті народження дитини. БЕЗВІДПОВІДАЛЬНО! Заява на дві сторінки, з помилкою!!!!!!
5. Пані Наталія до та після засідань, за які сплачуєш окремо кошти, не рахує за потрібним повідомити про результати суду чи подзвонити для уточнень можливо якихось моментів.
6. Позов після написання не скинула! Подала його без мого заключного погодження! Я ще місяць просила направити позовну заяву, щоб хоча б прочитати, що адвокат написала там. І коли вона відправила - нарешті!!! Я виявила відсутність однієї моєї вимоги і помилку. Отже, це потягнуло за собою ряд проблем : в рішенні суду та виконавчому листі.
7. Також на засіданні суду адвокат мала діалог з відповідачем, де розповіла йому про змогу написати мені заяву на відмову аліментів за попередні місяці. ДЛЯ ЧОГО? ЧИЙ вона адвокат? ТОЧНО мій? ЧИЇ інтереси представляє?!?!?
8. Часто ігнорує дзвінки та повідомлення.
9. Спочатку каже, наприклад,що на засідання суду вона піде, потім як до діла, то це вже лише за гроші. А типу не хочеш платити, ну то твоє діло.
10. Скотське відношення до клієнта, якась зверхність та зневага, тебе не цінують як клієнта. ФУУ!
ВИСНОВОК: за чималу суму за оплату її послуг я отримала купу нервів,вирішення проблем з її помилкою в позові.
Наталія каже що її ринок цін нижчий ніж у інших адвокатів. Я цього не перевіряла,але скажу так, краще витратити більше коштів, але з людиною яка професіонал.
АДВОКАТ ОПОЛЬСЬКА НАТАЛІЯ не є професійним адвокатом!!!!!
Адвокат Ярмолович Алексей Евгеньевич
от Анжела
Хочу выразить огромную благодарность адвокату Алексею за помощь в бракоразводном процессе. Всё было сделано быстро, профессионально и без лишних сложностей. Особенно ценно, что в такое трудное военное время он смог организовать процесс чётко и без лишних затрат. Спасибо за поддержку и человеческое отношении.
Адвокат Мельникова Анна Анатольевна
от Олена Кіяшко
Сьогодні нарешті закінчився розгляд моєї справи. Користувалась послугами Анни . Це був дуже тривалий процес, але Анна мені дуже допомогла, тому маю велику честь її рекомендувати. Від себе хочу додати що як фахівець і як взагалі людина вона чудова . Дякую вам Анна . Ви неймовірно красива , професійна та порядна людина . Успіхів вам в подальшому. З великою вдячністю, Олена Кіяшко .
Адвокат Дидух Евгений Александрович
от Сергій
Доброго дня! У мене з Вами суд 19.03 в Печерському суді. Хочу закрити проблему. Дякую.
Адвокат Сурков Вячеслав Николаевич
от Мія
Купували квартиру і боялися щось пропустити в документах. Адвокат все перевірив і пояснив, на що звернути увагу. Після цього підписували договір вже спокійніше.