Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Солод Илья Владимирович
от Володимир
Чіткий , обізнаний . Майстер своєї справи
Адвокат Разуменко Александр Юрьевич
от Віктор
Згоден з попереднім відгуком. Стикався з цим екс-тюремником, доречі звільненим з органів з ганьбою. Тричи пожалкував про те що звернувся. Грошей він видурив у мене багато, вирішення питання залишив без результату, на мої претензії відреагував особистими образами. Згоден бидло відбірне. Не юрист і тим більше не адвокат. Маю інформацію ще про декілька ошуканих клієнтів. Міркуємо до кого звертатися щоб ефективно припинити діяльність цього шахрая.
Адвокат Острицкий Андрей Олегович
от Игнат
Кидала, а не адвокат
Адвокат Курганская Елена Викторовна
от Простаков Євген Вікторович
Ця бездарна, тупорила, стара шалава ПРОГРАЛА всі мої справи і здерла з мене купу грошей. ЗАСТЕРІГАЮ : НЕ ЗВЕРТАЙТЕСЯ до неї, вона купу грошей здере, а НІЧОГО не зробить !
Адвокат Лоза Дмитрий Игоревич
от Александр
Дуже професійний адвокат, з індивідульним та не завжди традиційним підходом до вирішення проблеми. Однозначно рекомендую
Адвокат Диброва Константин Юрьевич
от Мельник Андрій
Адвокат використовує брудні методи роботи, робить наклепи, бреше та поводить себе непрофесійно.
Адвокат Цымбалюк Владимир Григорьевич
от Наталя
Завжди мала уявлення про Володимира, як про розумну, відкриту людину та гарного професіонала, аж поки,нещодавно, не дізналася, що він став на захист вбивці рідної для мене людини. Вже протягом більш ніж трьох років пройшло безліч судових засідань, змінилося багато суддів, адвокатів... Вирок був незмінним - підсудний винен. Та знов з'являвся новий адвокат - апеляція і знов знущання над рідними загиблого . Більше ніж три роки ... просто жах. І ось наступним адвокатом став Володимир і моє уявлення про нього просто знищено . Розумію - робота, гроші не пахнуть... але, коли твою близьку людину просто зарізали у своєму домі ( та ще й кум, та ще й залишив стікати кров'ю, та ще й був одразу затриманий з купою доказів), а на захист вбивці стає людина, яка багато років жила на сусідній вулиці, яку ще з юнацьких років знала, як дуже порядну.... Це як " контрольний в голову".........
Адвокат Гончаров Виталий Николаевич
от Юрій
Не раджу співпрацювати з ним! Візьме гонорар та зникнить. Працював у Слов'янську, зараз відкрив офіс в Київі. Люди, не працюйте з ним: ні грошей, ні роботи.
Адвокат Белашов Геннадий Николаевич
от Владимир
Вел мое дело по ДТП. Очень сложное, но все решил. Получил большую компенсацию. Очень доволен.
Адвокат Горчак Наталья Аликовна
от Назар
Неграмонта тупорила баба