Отзывы об адвокатах Украины
Адвокат Скоробогатько Владимир Юрьевич
от Евген
Отримали кваліфіковану відповідь на наші питання
Адвокат Коба Михаил Николаевич
от Владимир
харьковский музвзвод
Адвокат Молчанова Наталья Владимировна
от Илона
Адвокат Молчанова Наталья - высококвалифицированный специалист. Быстро вникла в проблему, дала профессиональную консультацию. Спасибо. Рекомендую
Адвокат Давыдова Наталья Олеговна
от Наташа Абрамова
Отвратительный адвокат. Бесплатные адвокаты все припаскудные. Все за прокуроров и мусоров
Адвокат Кривенко Ирина Михайловна
от Владимир
Ужасный адвокат Кривенко Ирина Михайловна, подає заяву в суд рассматривать дело без её участия, зачем такую нужен адвокат который не принимает участие в суде, который врёт что подал заяву а на самом деле никто её не подавал при этом берет деньги чтобы заплатить госпошлину,, документы которые вы предоставляете они пропадают, ужасный адвокат. Фамилия как раз подходящая Кривенко. Это ужас не рекомендую!!! Ребенок остался в заложниках алкашей.
Адвокат Разуменко Александр Юрьевич
от Друг
Криворука підарасина не здатна грамотно без каракулів скласти елементарний документ. Сидить на Воронцова у вонючій Вареничній на другому поверсі. Вдає з себе адвоката, але це не адвокат-це пародія і ганьба для всієї юридичної спільноти. Обходьте як найдалі цю підарюгу - найобує навіть постійних клієнтів що знаходяться поруч за стіною.
Адвокат Квацба Решид Джамалович
от Євген
Порядна людина.
Адвокат Чайковская Ружена Анатольевна
от Надія
Хочу подякувати адвокату Ружені за допомогу у підготовці до судового засідання, за дуже скурпульозного ставлення до нашої справи по усиновленні. Також за допомогу під час судового засіданням нам з Вами було спокійно і комфортно,тому все відбувалось за одне засідання. Тепер наш син з нами, радіємо і рекомендує Вас усім??
Адвокат Шевчук Александр Николаевич
от Ірина
низька фахова підготовка
Адвокат Пивень Константин Валерьевич
от Микола Б.
Звертався кілька місяців назад про допомогу(боюся сказати повне імя). Відразу попросив гроші на перед.
Домовилися, що 50% віддаю на перед із врахуванням, що все буде ок. Пояснив красиво ситуацію і умовив мене мене, що позов буде на мою коритсть.
Коли він отримав гроші, відразу перестав відповідати на дзвінки.
І коли був день рішення суду - він сказав, що все контролює.
Бля... але рішення суду було не на мою користь.