Отзывы о работе адвоката Самар Татьяна Георгиевна
Олександра
Мала позитивний досвід роботи. Все чітко і без зайвої води. Звернулась би ще раз
Владислав Юрійович
Консультуюсь 24/7
В будь який час дає конструктивні професійні поради
Дуже задоволений
Григорій Володимирович
Щиро дякую адвокату за професіоналізм і людське ставлення у дуже непростій ситуації.
Усе було чітко, спокійно та по справі — з постійним зв’язком і відчуттям, що я в надійних руках. Мої найкращі рекомендації
Гроші бере і нічого не робить
На дзвоню не відповідає