Отзывы о работе адвоката Пузин Денис Николаевич

4.8
247 отзыва
Микола
Доброго дня! Дякую, Денисе, за вашу роботу! Ви справжній професіонал! Пишу тут, бо дуже хочу розказати про мій досвід з адвокатом Пузіним Денисом. Я найняв особисто Дениса, коли мав серйозні юридичні проблеми. Він одразу взявся за справу, складав всі документи, ходив на суди, все пояснював мені. Багато разів був на зв’язку навіть вночі, коли я панікував. Майно моє врятоване, картки розблоковані. Все завдяки його професіоналізму. Попередній відгук якій то Роман написав про нього поганий. Чесно кажучи, не розумію, чому хтось пише такі погані відгуки про нього. Я зовсім іншу історію маю. Не знаю, хто пише ці фальшиві відгуки, мабуть конкуренти. Бо Денис справді компетентний і відповідальний адвокат. Рекомендую його всім своїм друзям і знайомим. Сподіваюсь, що правду почують більше людей і не будуть довіряти таким наклепам.
Роман
Працею Пузіна Дениса повністю НЕ задоволений. Склали договір. Оплатив його послуги , але ніякої юридичної послуги він не зробив, хоча БАГАТО ОБІЦЯВ. Всі судові справи проігнорував. В підсумку: майно арештовано, картки заблоковані . На цього адвоката НЕ можна розраховувати.
Крафт
Даже писать ни чего не буду, и так все знают, что лучший
Дмитрий Сергатый
Денис Пузин профессиональный адвокат с выдающимися знаниями в своей области. Его добросовестность, внимание к деталям и способность быстро решать сложные юридические вопросы делают его надежным партнером в любом деле. Благодарен за эффективное представление интересов!
Мирослав
Гарна та порядна людина
Владимир Сергеевич
Согласен полностью с предыдущим отзывом. Иск о ДТП, выйграли полностью за 2 суда.
Сергей С
Кращий! Рекомендую!

Добавить свой отзыв