Отзывы о работе адвоката Мельникова Анна Анатольевна

4.5
30 отзыва
Бурцова Вероніка
Дуже вдячна Ані?? в нас був довгий і не легкий процес але ми пройшли цей шлях завдяки роботі Ані, вона дуже гарний спеціаліст, а найголовніше вона дуже класна людина, вислухає, підтримає і заспокоїть)
Анатолій
Неперевершена. Рекомендую також. Чесна, пунктуальна, не багатослвна, дІлова... Її помічниця -літня жінка, теж заслуговує подяки.
Сташенко Ілля Ігорович
Найкраща !!!! Допомогла . Вдячний
Денис
Анна Анатоліївна Мельник, щиро дякуємо Вам за Вашу працю. Ви — неймовірна людина з великим серцем. Саме Ви стояли біля витоків ГО "Серце Кушугума" Дякуємо Вам за силу, за витримку і за все, що Ви робите щодня. Ваша відданість, професіоналізм і людяність — це приклад для багатьох. Ви — не просто юрист чи адвокат. Ви — найкраща. З повагою і вдячністю ???? Громадський діяч Денис Довгаль
Есько Олеся
Я рекомендую
Олег
Спасибо за помощь
Олена Кіяшко
Сьогодні нарешті закінчився розгляд моєї справи. Користувалась послугами Анни . Це був дуже тривалий процес, але Анна мені дуже допомогла, тому маю велику честь її рекомендувати. Від себе хочу додати що як фахівець і як взагалі людина вона чудова . Дякую вам Анна . Ви неймовірно красива , професійна та порядна людина . Успіхів вам в подальшому. З великою вдячністю, Олена Кіяшко .
Виктор Дерепасько
Я також рекомендую, супер
Євген Карпенко
Я звертався до Анна, вдячний. Рекомендую
Олександр Демьяненко
Рекомендую

Добавить свой отзыв