Отзывы о работе адвоката Каганович Олег Игоревич

3.5
4 отзыва
Артем
Тварюка рідкісна. Пообіцяв вирішити питання , та рік брехав та морочив голову, коли все розкрилося пообіцяв повернути гроші , але досі не повернув. Навіть коли моїй доньці потрібно було робити операцію не відморозився наче нічого мені не винен.
Олег
Олег як Олег, він і в Африці Олег, взяв 30к, мав подати апеляцію, врегулювати питання, не то що нічого не вирішив, навіть апеляцію не подав, одним словом шахрай.
Сашко
Обратился по поводу развода. Сделал все красиво, под ключ. Самое главное это то, что было быстро. Огромная благодарность. Буду еще обращаться.
Михайло
Втратив кошти через нього, обіцяв врегулювати питання та взяв кошти наперед, СПІВПРАЦЯ НЕБЕЗПЕЧНА

Добавить свой отзыв