Отзывы о работе адвоката Ткачук Руслана Ивановна

2.1
7 отзыва
Наталія Кунц
Увага шахрайка.Не рекомендую зв'язуватися з цією особою.Люди будьте дуже обережні Цю особу минайте десятою стороною.Адвокат -нуль.Брехлива,безсовісна,нагла.Договорів не заключає дуже багато говорить,обіцяє що все зробить не зацікавлена у своїй справі клієнта вижме як лимона,а тоді кидає на гроші. За справи гроші бере за углами свого офісу.В неї гривні не ходять тільки захмарні суми доларів.Тільки втрачений час.І клієнт вчасно прийме своє рішення від неї відмовитися.Ця адвокатеса своїми вчинками позорить всіх адвокатів Волині.Не рекомендую.Будьте обережні.Шахрайка....
Пєтя
Я знаю вона ходить за вашіі кошти в Спорт-Лайф! Змиває в сауні гріхі! Хто її прикриває,якщо вона не однократно порушує обовязкі свої, за договором!
Макшефа ?????
Кожному, хто тут збрехав. Для розуміння. Сьогодні. Або завтра. Через місяць. Чи через рік. Ви знайдете своє. Посіяне вами насіння знайде вас врожаєм. Щедрим.
Клієнт
Бот Макшефа золоті слова сказані з ваших уст тільки все навпаки .
Валерій
як адвокат - нуль, абсолютно нічого не робить, тільки бере гроші. не зв'язуйтеся з нею.
Світлана
ШАХРА!!! Будьте обережні!!! Підсовує "хироумний" договір, бере немалі гроші, нічого не робить, лише багато говорить обіцяє і врешті-решт, забравши гроші, ігнорить. Безсовісна! Бог все бачить! Одумайтесь! Покайтесь! Виправляйтесь!
Клієнт
Шахрайка. Не рекомендую зв'язуватися з цією особою. Бере за роботу величезний гонорар, не робить договора, а потім ігнорує і,зрештою,кидає на гроші. Втрачений час, нерви та гроші. Не зацікавлена у справі, чистий розводняк

Добавить свой отзыв