Отзывы о работе адвоката Кинах Яна Валерьевна

2.0
4 отзыва
Не рекомендую!
Повне ігнорування зв'язку між захиснико та підзахисним. Дати засідань не повідомляє, справою не займається, щоб зробила 1 фото документу, треба пів тижня за нею бігати. Поважайте себе та свій час, ні в якому разі не рекомендую користуватись її послугами.
Надія
Захищає бандитів
Курєнной Олександр Геннадійович
рекомендую всім!!!
Віктор
Склалось не дуже хороше враження про компентентність в судовій справі, та недбале ставлення до виконання своїх обовязків.

Добавить свой отзыв